• Афіша
  • Серенада Сонячної долини

Серенада Сонячної долини

21.09.2018, пт 19:00
ще 1 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
21 вересня в Жовтневому Палаці - знаменита комедія "Серенада Сонячної Долини". Кращі актори країни і музика оркестру Гленна Міллера - неможливо пропустити!

Сюжет вистави заснований на відомій голлівудській комедії, яка отримала "Оскар". У ролях - ваші улюблені актори: Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Володимир Горянський, Олексій Вертинський, Мирослава Філіпович, Олександр Меламуд, Ксенія Вертинська та інші. Режисер - Семен Горов.

Один з героїв історії - талановитий музикант Тед Скотт. У складі оркестру він приїжджає на знаменитий курорт "Сонячна Долина". Там нашому віртуоза належить заспівати дуетом з великою співачкою Вів'єн Доун, яка, в свою чергу, нерівно дихає до нашого героя.

Але тут в житті Теда з'являється ще одна жінка - Карен, біженка з Норвегії. В ній емоції просто вирують, затягуючи у вир і Теда. Тепер чоловік не ходить на репетиції, а проводить час на гірських схилах з норвежкой. Як будуть розвиватися події в цьому любовному трикутнику? - Дізнаєтесь на виставі "Серенада Сонячної Долини". Буде весело, романтично, музично, і ніхто не занудьгує! До зустрічі!
Детальніше

Придбати квитки на Серенада Сонячної долини

Замовити та придбати електронні квитки на Серенада Сонячної долини можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.