Сергій Бабкін

27.10.2019, нд 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Не пропусти масштабний сольник Сергія Бабкіна в Києві!

27 жовтня у Жовтневому Палаці відбудеться великий сольний концерт неповторного Сергія Бабкіна! Всі ваші улюблені нетленки і новинки від блискучого музиканта - за один вечір. Це дорогого коштує. Не пропустіть!

Талановитий автор, емоційний виконавець, віртуозний музикант, чудовий актор - все це про нього. Неординарний та харизматичний Сергій Бабкін вже завоював серця мільйонів і не збирається збавляти темп. І поки одні називають його надлюдиною, а інші - своїм у дошку, артист продовжує легко і невимушено збирати повні зали на концертах.

Сергій Бабкін у Києві: готуємося співати разом. "Привіт, Бог", "Але", "Де бі я", "Хто далі йде" - а який з цих простих і близьких кожному шедеврів на першому місці у вашому списку? Який хіт мугикаєте по дорозі на роботу, якими рядками піднімаєте собі настрій? Який з 11 альбомів кумира прокручуєте частіше?

Що б кожен з вас не відповів, ясно одне: на сольнику Сергія Бабкіна прозвучать всі душевні роботи минулих років і композиції нового альбому "Музасфера", всі треки якого - українською мовою.

"Музасфера - та оболонка, в якій я перебуваю. Це Сонце, все живе з'явилося завдяки йому... мене надихає життя, будь-які зміни...", - розповідає про написання пластинки Бабкін.

Творчий і життєвий шлях Сергія Бабкіна - багатогранний і яскравий. В третій раз став батьком музикант ще більше відкрився світу і готовий ділитися почуттям його внутрішнім світлом з вами.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Сергій Бабкін

Замовити та придбати електронні квитки на Сергій Бабкін можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.