• Афіша
  • Сергій Притула. Гумор-шоу «Вар'яти»

Сергій Притула. Гумор-шоу «Вар'яти»

23.05.2017, вт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Гумор-шоу «Вар’яти» представлять нову програму в Києві. 23-24 травня 2017 року на сцені МЦКіМ «Жовтневий палац».

Сергій Притула - чоловік-красень і людина-смішинка - і його друзі готуються представити нову програму свого гумор-шоу «Вар’яти». Притула раніше не скаржився - на його виступи завжди ходили. Зараз так тим більше не буде приводу. Після чотирьох блискучих прямих ефірів на національному відборі на «Євробачення-2017», аудиторія повинна збільшитися втричі.

Два шоу пройдуть у Жовтневому Палаці в Києві 23 і 24 травня 2017 року.

Без вульгарності і політики.

Вар'ят - це не слово, взяте з голови. Воно реально існує в декількох мовах. У польській мові, галицькому діалекті, а в білоруській взагалі вважається літературним. Воно означає воно «ненормальний», «божевільний», «навіжений». У випадку з Сергієм Притулою та компанією всі ці синоніми прекрасно застосовні і тільки з кращого боку.

Їх гумор добрий, щирий, але при цьому трохи безбашений. Учасники шоу легко перевтілюються в інших персонажів, переймають характери, відмінні від своїх. Дивишся - і здається, що бачиш сусіда по сходовій клітці або продавщицю тітку Клаву з сусіднього кіоску, яка раз на тиждень зважує тобі курячі крильця.

Вони не жартують російською і не матюкаються зі сцени, як це роблять зараз багато інших. Вони уникають вульгарних жартів і подколи на політичну тему, тому що люди і так це бачать день у день з екранів телевізорів і моніторів домашніх комп'ютерів. Головна мета - розсмішити людину, не використовуючи заборонених прийомів. З цим «Вар’яти» справляються до божевілля добре.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Сергій Притула. Гумор-шоу «Вар'яти»

Замовити та придбати електронні квитки на Сергій Притула. Гумор-шоу «Вар'яти» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.