• Афіша
  • Серіал «Школа». Останній фан-тур

Серіал «Школа». Останній фан-тур

21.04.2019, нд 17:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 550 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Зірки серіалу "Школа" вирушать у останній всеукраїнський тур.
 
Популярні актори, улюбленці українців, які виконали головні ролі у серіалі "Школа" на "1+1", вирушать у свій останній всеукраїнський тур, в рамках якого відбудеться ряд фан-зустрічей із прихильниками у різних містах України. Першими зустрітися із своїми улюбленцями зможуть глядачі західної України.
 
Так, глядачі матимуть змогу зустрітися з Анною Трінчер (Ната), Олександром Петренко (Паша), Марією Кондратенко (Соня) та іншими, переглянути та взяти участь в унікальній інтерактивній виставі, у якій голосуванням оберуть переможця у змаганні 11-А і 10-Б та їхніх класних керівників.
 
Нагадаємо, прем’єра продовження другого сезону відбудеться 4 березня о 20:45 на телеканалі "1+1". "Школа" - перший україномовний серіал, який розповідає про реалії життя школярів та їх стосунки із викладачами та батьками. Стрічка "Школа" стала найрейтинговішим серіалом на українському ТБ у сезоні осінь 2017 - зима 2018 по аудиторії 18-54 (Україна).
 
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Серіал «Школа». Останній фан-тур

Замовити та придбати електронні квитки на Серіал «Школа». Останній фан-тур можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.