Северный Флот

04.11.2017, сб 20:00
ще 1 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
210 - 750 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"Північний Флот" - легендарні музиканти групи "Король і Шут" виступлять в Києві 4 листопада 2017 року в клубі "Atlas".

З моменту свого заснування група "Північний Флот" випустила кілька синглів і два студійних альбоми, кожен з яких має свою унікальну смислову складову, а також "живий" фільм-концерт , який був успішно презентований цієї весни.

Будучи учасниками найвідоміших рок-фестивалів, лідерами чартів iTunes, Google Play, відвідавши безліч міст Східної Європи, Францію, «Північний Флот» на сьогоднішній день є гідними представниками музичної рок-сцени.

І «Північний Флот» насувається знову - великий осінній тур в підтримку нового синглу, що передує наступний студійний альбом групи.

Запис прийдешнього синглу проходила на легендарній петербурзької студії "Добролет", звукорежисером виступив Андрій Алякринский, відомий по роботі з Tequilajazzz, Цегла, Marksheider Kunst, Сплін та багатьма іншими іменитими колективами. Ключове визначення для нового релізу - експеримент. Сингл, записаний в атмосфері творчої імпровізації, без орієнтирів на які-небудь стилі та напрямки. «Нове дихання», чиста творчість, просто музика, якою її бачить група. Вже зараз можна сказати, що експеримент себе виправдав, і запис третього повноформатного альбому відбуватиметься на «Доброльоті» у співпраці з Андрієм Алякринским.

У цей вечір шанувальники петербурзьких рок-вікінгів почують новий сингл з трьох пісень і всі найгучніші і запам'ятовуються хіти групи з альбомів "Все Всередині" (2014) і "Мізантропія" (2016), а також золоті хіти гр."Король і Шут" і зонг-опери "TODD".

Авторський відеоряд до кожної композиції дозволяє повністю зануритися в атмосферу пісень групи.
До зустрічі!Детальніше
Зображення

Северный Флот на інші дати (всього: 1)

17.11.2018, сб 20:00
290 - 950 грн

Придбати квитки на Северный Флот

Замовити та придбати електронні квитки на Северный Флот можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.