• Афіша
  • Шоу «Три кота: День варення!»

Шоу «Три кота: День варення!»

02.06.2019, нд 12:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Шоу "Три кота: День варення!"

Вперше в Україні!
Унікальний інтерактивний ліцензійний спектакль з улюбленими героями мультсеріалу "Три кота"!

Всеукраїнський тур спеціально до Міжнародного Дня захисту дітей!

Всім полюбилися кошенята і їх батьки відправляються в подорож і проведуть лише один день у вашому місті. Не пропустіть шанс побалувати свого малюка якісним і веселим ліцензійним поданням.

Сюжет вистави будується навколо одного з найбільш важливих подій в житті котячої родини - Дня народження Мами. До цього свята кошенята вирішили грунтовно підготуватися...
 
Ранок у родині розпочалося незвично: мама відправилася на прогулянку, а кошенята разом з татом залишилися вдома, адже до дня народження Мами потрібно встигнути підготувати справжнє свято! А для будь-якого свята потрібні виступи, подарунки і багато хорошого настрою. Так що з самого ранку Карамелька, Коржик і Компот почали готуватися до "Дня варення"!

На виставі кошенята разом з маленьким глядачами будуть танцювати, співати, малювати святкові картини. А також зроблять самий незабутній і веселе свято для своїх батьків!

Що вас чекає Шоу?
- Зустріч з улюбленими героями! Всі три кошеняти і їх батьки на одній сцені: Коржик, Карамелька, Компот, Мама Кішка і Тато Кіт. Такого ще не було!
- Запальні танці, веселі пісні і море жартів!
- Захоплюючі інтерактивні ігри з дітьми. Дія вистави відбуватиметься не тільки на сцені, але й у глядацькому залі! Ваша дитина стане безпосереднім учасником веселощів!
- Увага! Корисне Дозвілля! У вистава внесена велика освітня складова. Не секрет, що за своєю природою, діти краще засвоюють інформацію, яка виходить від їх улюблених персонажів.

Приходьте до нас на Шоу "Три кота" за новими яскравими емоціями і корисними знаннями!
Зробіть незабутній подарунок Вашим дітям!
Програма розрахована для дітей від 2-х років. Тривалість - 1 година.
Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (у супроводі дорослого, без надання місця, дитина сидить на руках).
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Шоу «Три кота: День варення!»

Замовити та придбати електронні квитки на Шоу «Три кота: День варення!» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.