«Light Souls» от Quartet Dekru

22.03.2019, пт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
250 - 400 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис

Light Souls від Quartet Dekru - шоу, яке покорило Європу.

22 березня в Києві, Конгрес Хол (President Hotel) відбудеться шоу Light Souls (Світлі душі), яке завоювало любов і серця європейських глядачів! Його творці - Quartet Dekru - талановитий і успішний колектив, який працює в жанрі пластичного візуального театру. Артисти зараз знаходяться на гастролях в Італії, мають виступи в кращих театрах цієї країни, збирають захоплені відгуки. Light souls - це спектакль, який створює багату палітру людських почуттів, де сплелися самі чисті і щирі людські емоції; вистава виконується мімами з віртуозною пластикою і бездоганним акторською майстерністю. Сучасний, стильний і актуальний погляд на сьогоднішню життя.

Слова повні правди і брехні, вони обманюють, надихають, ранять, доводять до відчаю і пояснюють основи життя, але все закінчується мовчанням. Ось тут і починається мистецтво пантоміми, оскільки воно поза слів. Марсель Марсо.

Quartet Dekru - був створений в 2010 році. Півфіналісти проекту "Україна має талант" III сезон (2011). Нагороди в 9 конкурсах та номінаціях, лауреати багатьох українських і міжнародних фестивалів. Dekru використовують пантоміму віртуозно, як це робив метр Марсо - як мистецтво вираження почуттів і поглядів, а не засіб вираження слів за допомогою жестів. Любов Черепахіна - керівник колективу, Заслужений працівник культури України, режисер: "За одну годину вистави в коротких новелах ми бачимо ціле життя, всі її грані: драму і комедію, чеснота і порок, поезію і сатиру. Невидиме стає видимим і навпаки. У якийсь момент у вас може виникнути відчуття 3D ефекту або навіть доповненої реальності". З цією програмою вони побували у багатьох країнах. Історія їхнього успіху просто вражає! Їм аплодували у Нідерландах, Польщі, Франції, Італії. А почалося все зовсім незвично - їх першими в житті гастролями став тур на острови Французької Полінезії, відразу після здачі дипломного спектаклю. Найкрасивіші місця на землі: острів Таїті, Мореа, Ріатеа, Нова Каледонія і сама вимоглива публіка, вихована в кращих традиціях театрального мистецтва Франції. А 16 червня 2016 року в Римі відбулася зустріч Папи Франциска з артистами цирку, музикантами та творчою елітою Італії та Європи. Генеральний продюсер компанії Circo e Dintorni Alessandro Serena запросив Quartet Dekru взяти участь у шоу-програмі перед виступом Папи в присутності понад 5000 глядачів! І всюди, куди вони приїжджають, вони чують оплески та захоплені відгуки. І головний з них: "Ви змінили наше ставлення до України і до українського мистецтва!"Light Souls - це зустріч з дивом, якого так не вистачає нам, всім хто живе в суворій реальності. Світло проникає в душу, не дивлячись ні на вік, ні статус, ні рід занять, ні на настрій. Після вистави залишається певний присмак. Чи То радості, чи то кохання ...
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на «Light Souls» от Quartet Dekru

Замовити та придбати електронні квитки на «Light Souls» от Quartet Dekru можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.