• Афіша
  • Шоу мильних бульбашок

Шоу мильних бульбашок

20.07.2019, сб 17:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
180 - 180 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Київський театр "Тисячоліття" представляє:
У програмі цього разу буде новинка з вертикальними трюками! Використовується спеціальна вертикальна рамка для особливо ефектних номерів.

Шоу мильних бульбашок - це безпрограшний варіант, щоб порадувати дитину і викликати невимовний захват. Дитяча програма складається з захоплюючого інтерактиву та включає в себе великий асортимент мильних бульбашок, а саме:
- ручні трюки з мильними бульбашками
- бульбашки, наповнені димом
- маленькі бульбашки всередині великих
- вогняні мильні бульбашки
- симпатичний мильний тортик
- феєрверк з величезної кількості маленьких бульбашок.

Діти беруть безпосередню активну участь в шоу програмі і допомагають у створенні веселих бульбашок. А в кінці програми чекає сюрприз - всіх бажаючих помістимо в величезну бульбашку Велетень(1 м в ширину і до 5 м в довжину). Коли будете всередині, не забудьте загадати бажання, воно неодмінно здійсниться!

Дітям до 4 років - безкоштовно, але без права займати місце (тобто при одному сплаченому місці дитина сидить на колінах у супроводжуючого дорослого).
У нас діють знижки для багатодітних сімей, студентів та пенсіонерів (50%). Для отримання знижки перед покупкою квитків потрібно зв'язатися з адміністрацією театру, а перед початком вистави пред'явити на вході відповідне соціальне посвідчення. Для всіх діє 10% знижка від підсумкової суми на придбання понад 20 квитків.
Також ви можете замовити дану програму, або інші захоплюючі шоу в якості подарунка індивідуально для вашої дитини! Можливе проведення на дому або в студії театру "Тисячоліття".
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Шоу мильних бульбашок

Замовити та придбати електронні квитки на Шоу мильних бульбашок можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.