Синя птиця

10.03.2019, нд 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
120 - 480 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Легендарний ВІА "Синяя птица" ось уже кілька років - не просто частина історії, але і діючий музичний колектив, шанувальників у якого тільки додається. З вокально-інструментальним ансамблем "Синяя птица" в життя покоління, що виросло в 70-80-х, пов'язано багато теплих спогадів. Саме тоді, в ті роки, музикантами популярного колективу були виконані найулюбленіші пісні. Назва ВИА "Синяя Птица" як символ добра, любові і вірності взялося від відомої п'єси бельгійського письменника Моріса Метерлінка і з тих пір колективу супроводжувала удача.

Пісні знаменитого вокально-інструментального ансамблю ВИА "Синяя Птица" - справжні народні шлягери, які полюбилися не одному поколінню слухачів. Напевно всі пам'ятають такі хіти минулих років, як "Ти мені не снишся", "Клен", "Мамина платівка", "Гірко", "Слова", "Так ось яка ти", "В море ходять пароплави", "Я йду тобі назустріч "," Білий теплохід "і багато інших. Пісні для "Синяя птица" писали молоді в ту пору композитори і поети, які створили репертуар "Синяя птица": Юрій Антонов, В'ячеслав Добринін, Сергій Дьячков, Теодор Єфімов, Юрій Акулов, Роберт Рождественський, Леонід Дербеньов і інші. Диски "Синяя птица" продавалися багатомільйонними тиражами, ансамбль збирав на свої концерти багатотисячні стадіони.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Синя птиця

Замовити та придбати електронні квитки на Синя птиця можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.