Скриптонит

27.10.2017, пт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
550 - 700 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"Відкриття року", володар премії MusicBox 2016 у номінації "Поза форматом", самий нестандартний бітмейкер і хіп-хоп виконавець Scriptonite восени накриє хітової хвилею Київ. Нові пісні, грандіозна програма і повна прокачування чекає жителів столиці 27 жовтня 2017 року в клубі Stereo Plaza.

Аділь "Скриптонит" Жалелов просить себе називати не російським, а саме казахським хіп-хопером. За російським репом погана слава: там намішано насильства, матів, наркотиків і неприборканої життя. І тому Аділь навіть не слухає російськомовних колег по цеху.
 
І це - незважаючи на те, що Oxxxymiron відзначив оригінальність і музичну "замороченность" пісень Скриптонита. Причому саме Оксимирона Scriptonite обігнав своєю дебютною платівкою "Будинок з нормальними явищами". А потім ще й закріпив успіх з виходом альбомів "718 Jungle" і "Свято на вулиці 36".
 
Виконавець спочатку писав про себе, своїх молодих переживання. Потім переключився, почав робити унікальні треп, реп-і альтернативний рок, мелодійний хіп-хоп.
 
І хоч є в його творчості такі запили, як "Кубло", але є і "Космос", де "ти пахнеш шоколадом...". Є "Це любов" - трек, який на концертах Скриптонита весь зал підспівує...
 
Він дарує "Стиль". Якщо ти в темі, ти знаєш, про що це ми.
 
Восени в Києві Аділь і його крута музика закачає недитячими ритмами і потужними вибуховими бітами. І головне, що Scriptonite не приїдається, йому все вдається бути різним, в ньому уживається стільки миксовок стилів, що вже взагалі окрема філософія. Треба просто приходити і слухати - і все.
 
Тим більше, що тут будуть найсвіжіші пісні і неодмінно - треки з міні-альбому "Open Season".
 
Чекаємо тебе в Stereo Plaza!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Скриптонит

Замовити та придбати електронні квитки на Скриптонит можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.