Smokie

22.11.2017, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 2500 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
22 листопада 2017 року в МЦКиИ «Жовтневий Палац» нова зустріч з легендарною групою «Smokie».
 
Ті самі британці, увінчані багаторічної славою і випробувані минулими десятиліттями. Кумири трьох поколінь!
 
Загадкова група «Smokie», яка уособлювала - і 30 років тому, і зараз - Британію!
В кінці 1970-х їх шлягери звучали на кожній дискотеці! Під їх музику ми закохувалися! Під їх пісні ми любили! Їх пісні нагадують і нам, і вже нашим дітям «don't Play Your rock'n'roll To Me»...
 
Що вже говорити про історичний хіт «Living Next Door To Alice», проданий більш ніж 10-ти мільйонним тиражем. На живих концертах групи побувало більше 30 мільйонів шанувальників!
 
«Smokie» досі так само популярні і, якщо поглянути на їх гастрольний графік, то просто дивуєшся, скільки ж людей у світі хочуть їх почути! Виявилося, що всі віки покірні «Smokie»... Глядачі на концертах групи танцюють і плачуть: молодь - від хвилювання і здивування, що такий звук і таке виконання можливі, люди старшого віку - від того, що дружно впадають в ностальгію по своїй молодості, коли дерева були великими, а рок повинен був врятувати світ.
 
Більше 20-ти хітів групи займали перші місця в чартах радіостанцій всього світу: «i'll Meet You In Midnight», «Needless and Pins», «Mexican Girl», «Oh Carol», «What Can I Do» чудово відомі вже не одному поколінню меломанів.

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Smokie

Замовити та придбати електронні квитки на Smokie можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.