Снігова королева

14.12.2019, сб 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Казка близько!

Вже 14 грудня на сцені Національної опери України - балет "Снігова Королева".
Головну партію виконує Христина Шишпор, прима-балерина Національного театру опери та балету.

Христина Шишпор - заслужена артистка України, прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України. Переможниця і лауреат численних міжнародних конкурсів.

Христина Шишпор зробила значний внесок в статус українського балету на міжнародній сцені, встановивши знаковий рекорд під час прем’єри легендарного балету "Лебедине озеро", яка відбулася на сцені Національного театру опери і балету України, зумівши першою виконати 48 фуете. До цього знакового моменту актори виконували тільки 32 фуете.

Балерина виконує перші партії на сценах Берлінської та Віденської опери, а також зриває овації глядачів в Японії, Бразилії, Аргентині, Перу, Італії, Німеччини, Австрії, Угорщини, Венесуелі, Чилі, Франції, Монако, Іспанії, Бельгії та десятках інших країн.

Балет "Снігова Королева" поставлений за мотивами однойменної казки Ганса Христіана Андерсена, але музична складова дещо несподівана.

Лібрето і музичну концепцію вистави створили художній керівник балетної трупи театру Аніко Рехвіашвілі і диригент Олексій Баклан. Основа вистави — музика Петра Чайковського, а також твори Анатолія Лядова, Антона Рубінштейна, Едварда Гріга, Жюля Массне. Крім того, були використані фрагменти двох симфоній Чайковського - 6-й і "Манфред".

Це балет-казка, де добро перемагає зло. Він сподобається і дітям і дорослим!

Ви побачите добру, ніжну і самовіддану Герду; злого, підступного і хитрого Троля; добрих і безпосередніх Принца і Принцесу; безстрашну, різку, але з добрим серцем маленьку розбійницю.

Та, звичайно, величну у своїй холодній красі - Снігову Королеву (Христина Шишпор).
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Снігова королева

Замовити та придбати електронні квитки на Снігова королева можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.