Собаче серце

24.03.2020, вт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Собаче серце.

Спектакль, створений за мотивами повісті М. Булгакова "Собаче серце" і ожилий в новій постановці, вражає своєю актуальністю і в сьогоднішній час.

Загадкова Булгаковська містика, сучасне бачення сюжету гармонійно вписалися в концепцію вистави.
Напевно, не варто навіть говорити про те, наскільки найулюбленіша твір Михайла Опанасовича Булгакова сьогодні необхідно для глядача. Театр "Творчість" вирішив зробити версію, яка буде зрозуміла і близька сьогодні.

У нас непрості часи. Де брехня, а де правда? Хто винен у тому, що відбувається на наших очах - расчеловечивание людей, зневажаються всі моральні закони. І знову-таки процвітає генна інженерія. Небезпечні досліди. І, природно, "людство, сміючись, розлучається зі своїм минулим."

Хто винен в історії з чарівною собачкою Шариком? Професор Преображенський (у цій ролі ми представимо відомого Заслуженого артиста Росії Ігоря Ліванова) або комісар Швондер (Костянтин Богданов).

І сам Кульку у виконанні Антона Богданова ("Реальні пацани", "Ялинки", на самому початку цього року ми отримали абсолютно грандіозний успіх фільму "Т-34", де Антон виконав одну з головних ролей) не зла собака, а мала дитина, якого використовують втемну і медицина і эмисары Радянської влади.

Також у ролях: доктор Борменталь - Михайло Хімічев, один з найцікавіших артистів В'ячеслав Гришечкін втілив відразу три образи - Федора, Зеленорозового, Петра Олександрович. А ролі Дар'ї Петрівни, Божевільною Дами, Вяземський - грає чудова актриса Олена Медведєва, Зіна, Васнєцова - Олена Кибалова.

Автор сценічної версії та художній керівник постановки - Людмила Вергасова.
Постановка - Людмила Вергасова.
Художник - Леонід Подосенов.
Автори музичного оформлення і художник по світлу - Єгор Вергасов.
 
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Собаче серце

Замовити та придбати електронні квитки на Собаче серце можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.