Спокуса

23.03.2018, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
110 - 600 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Вашій увазі представляється ексцентричний шоу-спектакль, викликає далеко неординарні почуття. Ви готові до такого експерименту?..

Якщо так, тоді забудьте про все, що ви досі знали про театр. Стереотипи стерті, рамки зняті. В сучасному театрі немає місця для манірного снобізму і нудьги! "Спокуса" - искусительно смачний коктейль, що складається з захоплюючого сюжету, еротичних танців і стриптизу вищої проби. Причому, як жіночого, так і чоловічого. Безсумнівно, це видовище вразить поціновувачів мистецтва обох статей.

Ви побачите дві абсолютно різні історії... Історії про чоловіків без прикрас і фальші. В кожній з яких буде свій секрет, своя фатальна жінка і, звичайно ж, море смішних і зворушливих моментів, які покажуть чоловіків зсередини... А яскраві танцювальні номери доповнять палітру емоцій.

Мужики.
Історія чоловічої дружби, яка почне валитися з-за... Звичайно ж, жінки. Як чоловіки голосно заявляють, що їх дружба непохитна, але що насправді завжди відбувається, якщо в неї вклиниться слабка стать?

Спокуса.
В елітному стриптиз клубі для жінок для новачка багато спокус і багато перспектив. І ще більше пасток і "граблі", на які доведеться наступити, якщо спробуєш стати "Мачо".

Вистава-шоу в 2-х діях.

У виставі беруть участь: 10-кратна чемпіонка України зі стриптизу, чемпіонка відкритого турніру Білорусії за Strip Dance карколомна Ксенія Суровцева (Lady Beatrise) і 3-кратний абсолютний чемпіон України зі стриптизу, 2-кратний чемпіон України з бодібілдингу, призер Pole Dance, учасник телешоу "Танцюють всі" Алекс Страйк. Після шоу - фотосесії з головним "мачо» країни.

Не відмовте собі в задоволенні випробувати замішаний на пристрасті распаляющий коктейль.
Його смак зведе вас з розуму!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Спокуса

Замовити та придбати електронні квитки на Спокуса можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.