Сонячні чари

10.06.2017, сб 16:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
50 - 490 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
 Запрошуємо вас до цирку на нову циркову казку-мандрівку.
 
У кожного з нас є вибір чим зайнятися на вихідних. Але для того, щоб ваші вихідні були по справжньому святковими та фантастично-вибуховими запрошуємо вас до цирку на нову циркову казку-мандрівку "Сонячні чари", квитки на виставу вже у продажу.

Лише у нас ви зможете весело провести час зі своєю родиною та друзями, бо цирк - це те саме місце куди щоразу хочеться повертатися за новими емоціями та знайомитися з новими талановитими артистами.

В новій програмі ми познайомимо вас з гімнастами на різновисоких турніках під керівництвом Майстра спорту Радянського Союзу і України, унікальними акробатами на літаючих першах учасниками престижних Міжнародних фестивалів, оригінальними жонглерами які дивуватимуть глядачів цікавою постановкою, сміливими повітряними гімнастами яким не відома сила земного тяжіння, а також з талановитими дресирувальниками диких та хижих звірів.

А родзинкою програми стане дев’ятирічний силач, який жонглюватиме гирями, немов жонглер м’ячами, можливо, у майбутньому з нього виросте відомий спортсмен-борець Іван Піддубний, а допомагатиме йому партнерка яка вже перейняла хист наставника і теж має чим вас здивувати.

Молода виконавиця з жанру еквілібристики продемонструє глядачам стійки на одній руці та зачарує пластикою виконання складних елементів.

Дресирувальники носух  вражатимуть наймолодших глядачів своїми незвичайними артистами - партнерами. Вони безстрашно стрибатимуть у вогонь, підійматимуться по канату, а також долатимуть бар'єри та перешкоди і кататимуться на циліндрах.

Для глядачів з різними віковими категоріями ми підготували зустріч з бенгальськими тиграми та африканськими левами. Представники сильного тваринного світу з розумними очима, неймовірною грацією та дивовижними стрибками полонитимуть ваші серця.

А довершити гармонію святкового настрою візьмуться коні чистокровної фризької породи та тинкери- красиві, елітні коні, які підкорили серця багатьох україських глядачів. Вони самостійно вальсуватимуть по манежу, робитимуть різні перебудови і красиві комбінації.

Ну і яка ж циркова програма без клоунів, саме у цій програмі ми знову зустрінемося з клоунським тріо "Маріпоса" тільки вже з новими репризами, які вони вперше презентуватимуть глядачам.

Якщо ви мрієте про цирк, і ніколи ще у нас не були або щоразу приходите до нас на нові програми, тоді і цього разу ми з палким серцем чекаємо на зустріч з Вами.

Нова програма стартуватиме з 10 червня, тому не гайте час даремно та подбайте про квитки аби зробити для своєї родини найкращий сюрприз.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Сонячні чари

Замовити та придбати електронні квитки на Сонячні чари можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.