• Афіша
  • Спляча Красуня. Казки з оркестром

Спляча Красуня. Казки з оркестром

14.10.2018, нд 12:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Спляча Красуня. Казки з оркестром
Спляча красуня
Читає - Лілія Ребрик
Диригент – Олег Маринченко
Водна живопис – Ангеліна Золота
Пісочне шоу – Андрій Пісочний
Знайомство дитини з творами мистецтва є захоплюючим пригодою, яке справляє на нього надзвичайне враження. Проект "Казки з Оркестром" позбавляє від необхідності шукати те що могло б сподобатися дитині і потренувати його уяву. Ми прекрасно знаємо, що діти полюбляють розглядати яскраві картинки і що в цей час у їх свідомості народжуються дивовижні художні образи.
Тому, щоб зробити враження яскравіше, музиканти, актори і художники об'єднали свої зусилля!
Чарівну казку "Спляча красуня" розповість відома акторка й популярна телеведуча Лілія Ребрик під акомпанемент музичних творів великого П. І. Чайковського у виконанні Національного ансамблю «Київська Камерата».
Художнім доповненням музично-літературного виступу стане барвиста водна анімація у виконанні Ангеліни Золотий і зачаровує пісочне шоу у виконанні Андрія Пісочного! Вперше на великій сцені ці два мистецтва зіллються на одному крані!
Унікальна техніка Ебру — це стародавнє мистецтво живопису по воді. Мозаїка танцюючих фарб — це світ дитячих фантазій, втілений в реальність. Малюнки піском додадуть чітких силуетів і динаміку. Яскрава палітра кольору і зачаровують водно-пісочний візерунки перетворяться на казкових героїв. На очах у глядачів оживуть справжні музичні картини у Співтворчості з водою і піском!
Хіба можна провести час з дитиною краще і з більшою користю?
Пориньте в чарівний світ музики, казок, піску і води!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Спляча Красуня. Казки з оркестром

Замовити та придбати електронні квитки на Спляча Красуня. Казки з оркестром можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.