• Афіша
  • Stand-up in UA: Дмитро Романов м.Київ

Stand-up in UA: Дмитро Романов м.Київ

03.12.2019, вт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
300 - 1150 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
3 грудня о 19:00 в Будинку Офіцерів (вул.Грушевського, 30/1, м.Київ) інтелігентний гумор від резидента великого Stand-up від Comedy Club Production Дмитра Романова. Запрошені гості: Андрій Щегель та Антон Тимошенко.

Дмитро Романов - колоритний одесит, який жартує про знайомі всім життєві ситуації, уникаючи при цьому вульгарності і брутальності. На думку Дмитра саме такого світлого і доброго гумору нам всім зараз і не вистачає.
 
Він швидко став справжньою зіркою телеканалів та в інтернеті, виступаючи як сольний стендап-артист в проекті "Stand Up" на ТНТ. Адже цей комік запам'ятовується глядачеві з першого разу - і справа не тільки в характерному монотонному говірці і пишній шевелюрі, якою, до речі, Романов дуже пишається.
 
Дмитро має саркастичний інтелект, але й водночас його гумор простий: про батьків, про євреїв, про себе і про всіх оточуючих. Дмитро не боїться посміятися над собою і своїми недоліками, не соромиться сказати щось особисте. Романов відкрито говорить про те, що він єврей. Саме ця відкритість і подобається глядачеві.

А ще він шикарно імпровізує з глядачами, тому обирайте місця в першому ряду, якщо ви достатньо сміливі ;)

А на розігріві будуть хлопці також не промах! Запрошеними гостями є найперспективніші київські гумористи Андрій Щегель та Антон Тимошенко.
Андрій Щегель - найскандільніший, андерграундний і ексклюзивний комедіант, майстер "гострих" жартів, учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап вечірок, резидент клубу "Підпільний Stand Up".
Антон Тимошенко - інтелігентний комік, що вміє в таких звичних нам речах побачити комедію і розсмішити всіх навкруги. Учасник "Ліги сміху", дворазовий переможець телешоу "Розсміши коміка", резидент клубу "Підпільний Stand Up".

Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками та емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем.

Ви зможете розслабитися, посміятися від душі та отримати приємне "перезавантаження" під час концерту! І все це - 3 грудня в Будинку Офіцерів на Stand-up in UA від Дмитра Романова!

Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена російською мовою. Рекомендовано особам від 16 років.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Stand-up in UA: Дмитро Романов м.Київ

Замовити та придбати електронні квитки на Stand-up in UA: Дмитро Романов м.Київ можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.