• Афіша
  • Stand-up in UA: Іван Усович м.Київ

Stand-up in UA: Іван Усович м.Київ

13.02.2019, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
300 - 750 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
13 лютого о 19:00 в Будинку Офіцерів невичерпний гумор від резидента Великого Stand up від Comedy Club Production Івана Усовича! Запрошені гості: Сергій Липко та Настя Дєрская.
Звичайно, напередодні свята Кохання головною темою вечора будуть - відносини. Відверті і сміливі жарти про те, що є важливою частиною нашого життя, і в чому без гумору не обійтись. Якщо вам набридлі романтичні Дні Закоханих, шоколад, серця, рожевий колір та кульки, тоді приходьте на стендап-шоу про реальні ситуації в житті чоловіка і жінки. Ваня Усович, Сергій Липко та Настя Дєрская поспілкуються з глядачами та поділяться крутими жартами, які накопичуються у них кожного дня.

Stand Up шоу - це гумор, що не знає обмежень, та іронічні монологи про себе, навколишню дійсність і насущні проблеми, які є близькими всім нам! В Україні стендап активно розвивається, і новий формат Stand up in UA надає сильного поштовху цьому напрямку. У ньому виступають тільки найтоповіші стендапери на території всього СНД. І цього разу хедлайнером вечора стане білоруський комік Ваня Усович - один з найтиповіших та затребуваних стендап-артистів.

Перший виступ Івана відбувся в 2013 році, у віці 20 років в проекті Stand Up в новій рубриці для новачків - "Відкритий мікрофон". Глядач оцінив гумор Вані і його можливість цікаво жартувати, і дуже скоро він став постійним резидентом Stand Up. Окрім прекрасного відчуття гумору, у Вані також присутні харизма,  своя особлива подача матеріалу та артистизм, над якими він постійно працює.

А також на сцені виступатимуть швидко набираючі оберти українські стендап-артисти.

Сергій Липко - це гумор, який максимально близький глядачеві. Стендап, після якого ви будете дивитися на багато побутових труднощів інакше і з посмішкою, ну а на самому концерті однією посмішкою не обмежитеся. А ще Сергій Липко двічі переможець шоу "Розсміши Коміка".

У відносинах, як правило, задіяні двоє. Тому ми не можемо не вислухати прекрасну половину. Настя Дєрская доповість вам свою жіночу точку зору на чоловіків, при чому це буде гостро, тонко та, як властиво Насті, "дерзко". Також вона переможниця шоу "Розсміши Коміка" та фестивалю Internatoinal StandUp Comedy Week in KIEV.

Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками та емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем.

Тому 13 лютого на вас чекає тільки якісний, "смачний"гумор від Івана Усовича, Сергія Липко та Насті Дєрскої.

Тривалість програми 1,5 години.
Шоу-програма представлена російською мовою.
Рекомендовано особам від 18 років.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Stand-up in UA: Іван Усович м.Київ

Замовити та придбати електронні квитки на Stand-up in UA: Іван Усович м.Київ можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.