• Афіша
  • Stand-up in UA: Максим Кравець «Не міняю жінку»

Stand-up in UA: Максим Кравець «Не міняю жінку»

07.03.2019, чт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 750 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
7 березня о 19:00 в Будинку Офіцерів невичерпний україномовний гумор в проекті Stand-Up in UA! Головний гість Максим Кравець з програмою "Не міняю жінку" - спеціально до найголовнішого весняного свята! Запрошені гості: Іван Жорноклей та Святослав Марченко.
Напередодні Міжнародного жіночого дня проведіть гумористичний вечір в компанії досвідчених коміків, які підготували стендап-шоу про реальні ситуації в житті чоловіків і любих жінок. Адже в такій важливій частині нашого життя без гумору не обійтись.

І одночасно Максим Кравець, Іван Жорноклей та Святослав Марченко одні з небагатьох, хто представляє якісний україномовний стендап. І 7 березня вони це продемонструють.

Головним комедіантом цього вечору стане Максим Кравець з програмою "НЕ міняю жінку". Він – справжній сімейний експерт, людина, яка одружена вже півроку і десять років. Його жарти націлені на побутові проблеми, взаємовідносини з жінкою та родиною. Максим - фіналіст проекту "Комік на мільйон" на телеканалі "ICTV", автор та актор гумористичного проекту "#шоуюри" на телеканалі "1+1", кіноактор та кіносценарист.
 
А також на сцені виступатимуть швидко набираючі оберти українські стендап-артисти:
Іван Жорноклей - киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник та ведучий "Ukrainian Stand-Up Agency". Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, що вони самі не знали.
Святослав Марченко - комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти, здається, збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. На додачу, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проектів України.

Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками та емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем.

Тому 7 березня на вас чекає тільки "соковитий" україномовний гумор від Максима Кравця, Івана Жорноклея та Святослава Марченко.
Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена українською мовою. Рекомендовано особам від 18 років.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Stand-up in UA: Максим Кравець «Не міняю жінку»

Замовити та придбати електронні квитки на Stand-up in UA: Максим Кравець «Не міняю жінку» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.