• Афіша
  • Stand Up Клуб «Новорічна програма»

Stand Up Клуб «Новорічна програма»

30.12.2019, пн 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Мiсце:
Квитки:
290 - 650 грн
Хеш теги:
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
Пропонуємо новий формат інтелектуального відпочинку - Stand Up Клуб!
 
Ми зібрали найкращих коміків країни для того, щоб організувати для вас вечори не просто гумору, а жартів, які засновані на реальних подіях. Особисті переживання коміків, смішні життєві ситуації і просто інтелігентне почуття гумору об'єднується в одному виступі.
 
Резиденти нашого Stand Up Клубу:
 
Бекір Мамедієв - кримський татарин та київський романтик. Переможець шоу "Розсміши коміка", автор Студіїї "Квартал 95".

Коля Зирянов - Один з кращих стендаперів Дніпра. У кожному дворі його рахують головним представником цього жанру. Переможець "Розсміши коміка" і учасник "Відкритого Мікрофону" на ТНТ.

Кирило Мазур - Наймолодший учасник нового формату в гуморі "Стендап". Кирило ще школяр, але його жарти екстерном давно вже у всіх у свідомості. Також з успіхом Кирило неодноразово вигравав головний приз у шоу "Розсміши Коміка", учасник "Гуднайт_клуб" на "1+1".

Микита Шевчук - переможець шоу "Розміши коміка", учасник легендарної команди КВН "Одесские Манси", учасник "Гуднайт_клуб" на "1+1".

Денис Корабльов - Найпрямолінійний и чесний. Учасник телевизионных програм "Комік на мильйон" , "Стендапер" и Comedy Club Украина, "Гуднайт_клуб" на "1+1"

Настя Дєрская - багаторазовий переможець "Розсміши коміка". Переможець Стендап Фестивалю в Одесі 2019 року.
Детальніше

Придбати квитки на Stand Up Клуб «Новорічна програма»

Замовити та придбати електронні квитки на Stand Up Клуб «Новорічна програма» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.