• Афіша
  • Stand Up Клуб - нова програма

Stand Up Клуб - нова програма

02.06.2018, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 450 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Пропонуємо новий формат інтелектуального відпочинку - Stand Up Клуб.

Ми зібрали кращих коміків країни для того, щоб організувати для вас вечір не просто гумору, а жартів, які засновані на реальних подіях. Особисті переживання коміків, смішні життєві ситуації і просто інтелігентне почуття гумору об'єднаються в одному концерті.
 
Резиденти нашого Stand Up Клуб:
Андрій Колмачевский - дотепний інтелігент, чемпіон Першого Чемпіонату по гумору "Ліга Сміху" у складі команди "Два Капітана 1955". Учасник проектів "Розсміши коміка", "Камеді-Батл", "Відкритий мікрофон" на ТНТ.
 
Микита Шевчук - ведучий ранкового шоу на Хіт-ФМ "Happy Ранок", переможець шоу "Розсміши коміка", учасник легендарної команди КВК "Одеські Мансы".
 
Бекір Мамедиев - кримський татарин і київський романтик. Переможець шоу "Розсміши коміка", автор Студії "Квартал 95".
 
Микола Зирянов - Один з кращих стендаперов Дніпра. В кожному дворі його вважають головним представником цього жанру. Переможець "Розсміши коміка" і учасник "Відкритого мікрофону" на ТНТ.
 
Павло Євчук - перший україномовний стендапер. Чемпіон першого сезону "Ліги Сміху" у складі команди "Два Капітана 1955". Переможець "Розсміши коміка". Сценарист телевізійних проектів.

Денис Корабльов - самий прямолінійний і самий чесний. Учасник телевізійних програм "Комік на мільйон" , "Стендапер" і Comedy Club Україна.
 
Ну а гостями в залі будете ви! До зустрічі!
Детальніше

Придбати квитки на Stand Up Клуб - нова програма

Замовити та придбати електронні квитки на Stand Up Клуб - нова програма можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.