Static X

18.09.2019, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
920 - 2400 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Static X виступлять у Києві в рамках туру Пам'яті Вейна Статіка.

У жовтні 2018 року Static X оголосили про те, що возз'єднують гурт, щоб поїхати в тур, присвячений пам'яті покійного вокаліста Вейна Статіка. У турі гурт презентує свою нову платівку Project Regeneration, що вийде у першій половині 2019 року, а також відзначить 20-ту річницю свого дебютника Wisconsin Death Trip. Наразі колектив складається з оригінальних учасників - Тоні Кампоса, Кена Джея, Коічі Фукуда - та запрошеного вокаліста. Виступ у Києві відбудеться 18 вересня у клубі Atlas.

Гурт Static X сформувався у 1994 році в Лос Анджелесі довкола вокаліста Вейна Статіка та барабанщика Кена Джея. Славу гурту приніс альбом Wisconsin Death Trip у 1999, влучно потрапивши у хвилю ню-металу кінця 90-х і отримавши статус платинового у США. Після цього гурт випустив ще п'ять успішних альбомів.

У 2001 році вийшов другий альбом гурту, Machine, що, після їх дебютної платівки, став найбільш продаваним альбомом гурту за всю історію. Наступного року до Static X звернувся Джонатан Девіс із Korn. Він був відповідальним за саундтрек до стрічки Королева проклятих, і запросив Вейна Статіка співати одну з написаних ним пісень. У 2007 році гурт зіграв на головній сцені Ozzfest 2007.

Після смерті засновника та фронтмена гурту Вейна Статіка у 2014 році гурт призупинив діяльність. Однак у 2018 році Тоні Кампос оголосив про плани повернутися до роботи з оригінальними учасниківми Кеном Джеєм та Коічі Фукудою, щоб виспустити у 2019 році разом альбом, на якому будуть використані оригінальні записи вокаліста Вейна Статіка, а також візьмуть участь запрошені вокалісти - Девід Дрейман (Disturbed), Айвен Муді (Five Finger Death Punch), Дез Фафара (DevilDriver), Бертон Сі. Белл (Fear Factory), Ел Джоргенсен, Едсел Доуп (Dope) та інші.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Static X

Замовити та придбати електронні квитки на Static X можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.