Стівен Вілсон

02.03.2019, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
680 - 2990 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Стівен Вілсон в Києві!

2 березня 2019 року в Жовтневому Палаці відбудеться концерт найбільш популярного на сьогодні виконавця прогресивного року Стівена Вілсона! І хоча сам співак довгий час виступав проти такого визначення своєї творчості, факт залишається фактом: Вілсон значно розширив межі класичного року 60хх-70хх років і надав йому нового звучання і якості.

В Україні співак представить свій новий альбом "To the Bone", назва якого перекладається як "До кісток". У цій платівці Вілсон продовжує свої музичні експерименти, які розпочав, ще у своїй домашній студії. Довгий час його гурт Purcupine Tree складався з самого Стівена Вілсона, який виконував всі партії. Допоки він не запросив клавішника, бас-гітариста та ударника. Але на сьогодні, гурт перебуває у неакивному стані, що не заважає Стівену Вілсону вести активну музичну діяльність та записувати нові диски. Хоча, колись цей проект розпочинався як розіграш, навіяний творчістю гурту Pink Floyd.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Стівен Вілсон

Замовити та придбати електронні квитки на Стівен Вілсон можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.