Суд над відьмою

01.10.2018, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
550 - 3850 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Вперше в Україні! Новий унікальний прем'єрний спектакль з всесвітньо відомою актрисою Італії Орнеллою! У неймовірній реальній історії про справжній жінці - "Суд над відьмою". Постановка режисера Enrico Maria Lamanna.

Хто не любив любов лише ненавидить.

20 березня 1428 року в середньовічному місті Тоди, на головній соборній площі міста, трибунал на чолі з інквізитором (Мікеле Плачідо) звинуватив і потім, засудив до спалення на вогнищі Francesco Matteuccia (Орнелла Муті) стала першою страченої жінкою у світовій історії за підозрою в чаклунстві.

Правдива постановка про те часу, коли було важко бути справжньою жінкою і коли здавалося, що навіть бог забороняє любити.

Це розповідь про жорстоке часу, коли будь-яка спроба жінки підняти голову і довести своє право на кохання, кохати і бути коханою, не кажучи про ж про право на вільний вибір, призводила до переслідувань і кривавих наслідків. Matteuccia ставати символом жіночої незалежності й гордості на всі часи, жінкою полеглої за любов.

Орнелла Муті яскрава і красива жінка і актриса додає постановці необхідних теплих фарб, які зберігають в глядачах надію і віру, що прекрасне жваво і обов'язково треба любити, вірити і сподіватися і вона кричить на вогнищі "Він любить лише тих, кого він не ненавидить".

"Це дійсно прекрасне шоу", - каже постановник вистави Lamanna, "дещо хворобливе, але в дусі часу, змушує відчувати і думати".

Вистава йде мовою оригіналу з дубльованим двухголосым синхронним перекладом!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Суд над відьмою

Замовити та придбати електронні квитки на Суд над відьмою можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.