Суд над відьмою

27.04.2018, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
550 - 3850 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Вперше в Україні вже в квітні 2018 року для поціновувачів італійської драматургії буде презентовано виставу "Суд над Відьмою", головні ролі якої виконуватимуть легендарні та неповторні Орнелла  Муті та Мікеле Плачідо.

Вистава написана з реальної та неймовірної історії першої жінки, що була засуджена за відьомство. В містечку Тодді 500 років тому, на головній площі, серед стародавніх палаців Сігнорії, в соборі Дуомо, й відбулась  перша кара відьми.Трибунал, очолюваний інквізитором (Мікеле Плачідо) звинуватив, а потім й засудив на спалення на вогнещі Франческу Маттеуча (Орнелла Муті).

На сцені розгортаються  правдиві події тих часів, коли будь-яке намагання жінки «підняти голову», проявити свою волю, призводили до переслідувань та кривавих наслідків. Втілити історію жіночої незалежності взявся талановитий режисер Енріко Марія Ламанна.

"Це справжній гімн жінки", - стверджує Орнелла Муті, для якої навмисно був створений образ жінки, що піддавалась гонінню та несправедливим покаранням, не зважаючи на тендітність та  звинувачення за кохання.

"Хто не любить - той ненавидить закоханих..."

Вистава  мовою оригiналу  з синхронним двоголосим  перекладом.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Суд над відьмою

Замовити та придбати електронні квитки на Суд над відьмою можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.