• Афіша
  • Сватання на Гончарівці (театр ім. Саксаганського)

Сватання на Гончарівці (театр ім. Саксаганського)

18.04.2018, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 500 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"Сватання на Гончарівці".

"Просили меня написать для театра оперу, я собрал главных здешних характеров несколько, наполнил песнями, обрядами, и пошло дело в лад" (Г. Квітка-Основ’яненко)

Сталася ця видатна подія ще в позаминулому столітті - у 1831 році. І живе з того часу "Сватання на Гончарівці" чи не на кожній сцені українського (й не тільки) театру. На кону театру ім. Саксаганського - майже 35 років!

Плине час, змінюються люди, смаки, уподобання, але невмируща класика - вічна. Прем’єра "Сватання на Гончарівці" відбулася 27 грудня 1982 року у Володарці. З того часу виставу побачили і полюбили глядачі не лише нашого рідного театру, а й усієї України!
Як і 35 років тому, глядачі вболівають за долю Уляни та Олексія, сміються і співпереживають героям та просто насолоджуються улюбленою виставою.

Сценічне прочитання саксаганцями цього твору є визначною класикою сучасного театрального мистецтва.

За кількістю аншлагів має право бути занесеним до книги рекордів Гіннеса. Театральна феєрія, в якій поєднуються динамічний сюжет, яскравість характерів, хитромудра інтрига і все це помножене на гумор і самоіронію.

Дійові особи та виконавці:
Уляна - Ксенія Антонова
Олексій - Микола Міревич
Одарка - нар. артистка України Лідія Дяченко
Стецько - Антон Пилипейченко
Прокіп - Роман Вдовика
Скорик - засл. артист України Всеволод Шекіта
Тиміш - Сергій Литвиненко.
 
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Сватання на Гончарівці (театр ім. Саксаганського)

Замовити та придбати електронні квитки на Сватання на Гончарівці (театр ім. Саксаганського) можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.