• Афіша
  • Сватання на Гончарівці

Сватання на Гончарівці

28.09.2018, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
100 - 380 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"Сватання на Гончарівці" - музична комедія Григорія Квітки-Основ’яненка та композитора Кирила Стеценка, що належить до скарбниці української класичної драматургії ХІХ століття. Сценічна історія цього твору у Полтавському театрі розпочалася ще у 40-х роках минулого століття, і остання постановка датована 1967 роком.

Виставу, сповнену щирим гумором та динамічними сценами з життя, сьогодні відновили у репертуарі Полтавського театру, адже вона як і раніше приваблює глядача.

Дія відбувається під Харковом у селі Гончарівка. Кріпак-коваль Олексій кохає дівчину Уляну, але на шляху до щастя вони стикаються з випробуваннями. Дівчину батьки хочуть віддати за заможного нелюба - дурника Стецька, над яким усі глузують. Мати Уляни шанує Олексія за його золоті руки, та влада грошей вища за людські почуття. Відставний солдат Скорик, дядько Олексія, все ж допомагає влаштувати сватання на користь свого племінника. Нещасний Стецько, отримавши гарбуза, не може зрозуміти, що сталося, а закохані молодята радіють своєму щастю.

"Сватання на Гончарівці" - твір, наділений водевільною інтригою, де лірика та гумор розкриваються у різножанрових музичних номерах, - актуальний та популярний і сьогодні.

Дійові особи та виконавці:
Прокіп - народний артист України Василь Голуб
Одарка - Ніна Савченко
Уляна - Надія Карпова, Юлія Орлова
Олексій - Геннадій Продаймо
Стецько - Олександр Кузьменко
Павло Кандзюба - заслужений артист України Володимир Морус
Тиміш - Марк Шрам.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Сватання на Гончарівці

Замовити та придбати електронні квитки на Сватання на Гончарівці можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.