• Афіша
  • Сватання на Гончарівці

Сватання на Гончарівці

29.12.2017, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
90 - 360 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім.П.К. Саксаганського запрошує усіх театральних шанувальників на українську комедію "Сватання на Гончарівці". 8 листопада 2017 року на сцені Центрального Будинку Офіцерів.

Режисер-постановник - Олександр Носов.

"Просили меня написать для театра оперу, я собрал главных здешних характеров несколько, наполнил песнями, обрядами, и пошло дело в лад"  (Г. Квітка-Основ’яненко)

Сталася ця видатна подія ще в позаминулому столітті - у 1831 році. І живе з того часу "Сватання на Гончарівці" чи не на кожній сцені українського (й не тільки) театру. На кону театру ім. Саксаганського - цілих 30 років! 6 січня саксаганці відзначили цю знаменну дату, унікальний ювілей, непересічну історичну подію.

Плине час, змінюються люди, смаки, уподобання, але невмируща класика - вічна. Прем’єра "Сватання на Гончарівці" відбулася 27 грудня 1982 року у Володарці. З того часу виставу побачили і полюбили глядачі не лише нашого рідного театру, а й усієї України, Росії, Білорусії та Кавказу.

За 30 років у виставі Олександра Носова зіграли геніальні актори - улюбленці публіки Іван Кучер, Віктор Сєвач, Петро Кулик, Надія Северина, Надія Мазурчак, Оксана Кольцова, Людмила Бережнова-Кожедуб, Григорій Кутурга, Володимир Дудник, Валерій Макаренко, Микола Рижков, Володимир Фадеєв, Костянтин Дударєв, Микола Кам’ярук, Володимир Рєпін. Сьогодні "на Гончарівці живуть" Олена Кралева, Віктор Надем’янов, Роман Вдовика, Ігор Болховітін, Борис Пономаренко, заслужені артисти України Лідія Дяченко, Анатолій Бевз, Всеволод Шекіта та, звичайно ж, незмінний виконавець ролі Стецька - заслужений артист України Іван Калініченко.

Як і 30 років тому, глядачі вболівають за долю Уляни та Олексія, сміються і співпереживають героям, та просто насолоджуються улюбленою виставою.

Сценічне прочитання саксаганцями цього твору є визначною класикою сучасного театрального мистецтва. За кількістю аншлагів має право бути занесеним до книги рекордів Гіннеса. Театральна феєрія, в якій перекликаються всі знані в театрі сальдові шлягера: динамічний сюжет, яскравість характерів, хитромудра інтрига і все це помножене на гумор і самоіронію.

"Сватання на Гончарівці" - одна з кращих Українських вистав, це влучний народний гумор перевірений часом!
Бажаємо приємного перегляду!

У виставі зайняті:

Лідія Дяченко - Народна артистка України
Володимир Рєпін - засл.артист України
Микола Кам’ярук - засл.артист України
Іван Калініченко
Ігор Болховітін
Віктор Надем’янов
Олена Кралева
Роман Вдовика.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Сватання на Гончарівці

Замовити та придбати електронні квитки на Сватання на Гончарівці можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.