• Афіша
  • Світлове театралізоване шоу «Чарівний світ Різдва 3» - «Гра Почалась!»

Світлове театралізоване шоу «Чарівний світ Різдва 3» - «Гра Почалась!»

23.12.2018, нд 11:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
200 - 500 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Світлове театралізоване шоу "Чарівний світ Різдва 3" - "Гра Почалась!".

Що чекає маленьких глядачів, які готуються до зимових свят? Звичайно, "Чарівний світ Різдва 3", найбільш видовищна театралізована вистава і новорічна ялинка в готелі Premier Palace!

 "ГРА Почалася!" - це інтерактивний спектакль в стилі game fantasy для дітей та їх батьків. Щоб вас здивувати, ми підготували лазерні спецефекти, неонові і світлодіодні костюми і багато іншого.

Напередодні Різдва готується до запуску нова комп'ютерна гра, яку з нетерпінням чекають усі геймери! Мама (веб-дизайнер) і тато (програміст) брали участь у створенні гри і готуються йти на її презентацію.

Аліса і її брат дуже хочуть стати першими, хто пройде складні рівні, і просять батьків дати доступ до гри. Але мама і тато йдуть, так і не сказавши пароль. Вони дають завдання: нарядити ялинку, написати листа Санті і зробити ще масу приємних новорічних дрібниць... На які діти не реагують.

 І ось, коли "предки", нарешті, пішли, дiти зламують пароль на татовому комп'ютері. А в цей час за всіма діями Аліси і брата спостерігає парочка шкідливих Вірусів...

Що було далі? Ви зможете дізнатися, коли відвідаєте нашу виставу!

Інтерактивне, світлове шоу "Гра Почалася!" Чекає маленьких глядачів та їхніх батьків. Ми подаруємо кожному захоплюючі враження і заряд позитиву!

Ми підготували для вас:
• анімаційну програму на початку вистави;
• солодкі новорічні подарунки;
• фото з героями на пам'ять.

Увага! Подарунок не входить у вартість вхідного квитка.
Тривалість вистави 65-70 хвилин.
Дітям до 5 років вхід безкоштовний, без надання окремого місця.

Детальніше

Придбати квитки на Світлове театралізоване шоу «Чарівний світ Різдва 3» - «Гра Почалась!»

Замовити та придбати електронні квитки на Світлове театралізоване шоу «Чарівний світ Різдва 3» - «Гра Почалась!» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.