Таракани!

08.12.2018, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
350 - 550 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Концерт "Тарганів!": два з половиною години справжнього панку в Києві!

Для багатьох людей панк став чимось більшим, ніж просто жанр музики. Окрема філософія життя, вічного протесту проти несправедливості. Це передбачає і постійні особисті зміни, а панк-група "Таргани!" за майже 30-річну історію існування змінювалися часто. Але яким би модним течіям колектив не схилявся в різний час, незмінними залишалися неповторний авторський почерк і віддана любов шанувальників.

Активна соціальна позиція "Тарганів!" неодноразово призводила до шквалу критики і скандалів, але справжні панки не повинні боятися власних висловлювань, думок і почуттів. Критика мілітаризму, миротворчі послання і масова підтримка благодійних фондів - рідкісний, але показовий випадок, як група змінює світ не тільки за допомогою музики.

Багато шуму із нічого - так називається останній творчий експеримент групи, в рамках якого "Таргани!" на 11 днів замкнулися в сільському будинку і щодня випускали по одній пісні. До процесу долучилися музиканти груп "Порнофільми", "Тіні Свободи", "План Ломоносова", "Сміх", "Animal Jazz" та ізраїльська панк-група Useless ID, з якими у наших героїв запланований випуск спільного альбому в цьому році.

Кращі з кращих - з такою претензійною програмою "Таргани!" відправляються в довгоочікуваний тур. Знадобився рік творчої відпустки, щоб відновити сили і підготувати слухачам чимало сюрпризів, але в результаті ми отримаємо 2.5-годинний концерт кращих хітів, у супроводі світлового шоу і значного відеоряду.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Таракани!

Замовити та придбати електронні квитки на Таракани! можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.