Тарья Турунен

08.05.2019, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
390 - 1990 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Знаменита рок-діва виконає композиції, як з ще олдскульних часів епохи Nightwish, відомі шлягери з сольних альбомів, а також нові композиції з альбому "Act II".

Тар'я Турунен - мабуть, одна з найбільш відомих і шанованих представниць прекрасної статі у світовій рок-музиці. Завдяки її оперного вокалу, багато років тому світова громадськість дізналася про фінської групи Nightwish, так і весь жанр «симфо-метал» асоціюється саме з манерою співу Тар'ї. Будучи ще зовсім маленькою, вона проявила свої вокальні дані в церковному хорі, ну а вже в свідомому віці, співачка отримала дві вищі освіти з академічного вокалу. Її ліричне сопрано діапазоном у три октави дозволяє співачці віртуозно виконувати класичний репертуар в регістрах меццо-сопрано, контральто і навіть колоратурного сопрано. Крім співу, Тар'я грає на органі, фортепіано, а також професійно керує хором.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Тарья Турунен

Замовити та придбати електронні квитки на Тарья Турунен можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.