• Афіша
  • Tarja Turunen. Великий різдвяний концерт!

Tarja Turunen. Великий різдвяний концерт!

21.12.2017, чт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Тар'я Турунен. Великий різдвяний концерт! 21 грудня 2017 року на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв Федерації профспілок України.

Тар'я Турунен - мабуть, одна з найбільш відомих і шанованих представниць прекрасної статі у світовій рок-музиці. Завдяки її оперного вокалу, багато років тому світова громадськість дізналася про фінської групи Nightwish, так і весь жанр "симфо-метал" асоціюється саме з манерою співу Тар'ї. Будучи ще зовсім маленькою, вона проявила свої вокальні дані в церковному хорі, ну а вже в свідомому віці, співачка отримала дві вищі освіти з академічного вокалу. Її ліричне сопрано діапазоном у три октави дозволяє співачці віртуозно виконувати класичний репертуар в регістрах меццо-сопрано, контральто і навіть колоратурного сопрано. Крім співу, Тар'я грає на органі, фортепіано, а також професійно керує хором. Після того, як співачка покинула ряди "Nightwish", вона з успіхом записує і випускає нові альбоми, а також багато гастролює зі своєю власною групою Tarja.

Незважаючи на повне занурення у творчість рок-групи, Тар'я завжди викроювала час для класичної музики. Протягом вже більше десяти років кожен грудень у Фінляндію і Німеччину з'їжджається безліч шанувальників артистки з усього світу, щоб відвідати святкові, різдвяні концерти Тар'ї Турунен. "Я люблю виступати в церквах, театрах та інших подібних майданчиках з їх унікальною акустикою і атмосферою, - каже співачка. - Коли я була маленькою, вся наша родина збиралася разом і співала різдвяні пісні. Напевно, тому різдвяний тур став для мене чимось на зразок традиції".

Тар'я вже чотири рази відвідувала Україну зі своїм рок-проектом ,і ось в цьому , ювілейному для неї 2017 році (17 серпня Тарьє виповниться 40 років), вона вперше, з єдиним концертом в Києві, включила нашу країну в графік свого ексклюзивного "Christmas Tour 2017". 21 грудня у МЦКМ Жовтневий палац, відбудеться грандіозний різдвяний концерт Тар'ї Турунен у супроводі симфонічного оркестру та хору. Понад 100 виконавців на одній сцені занурять слухача в чарівну і незабутню атмосферу всіма улюблених різдвяних творів. Ну а для своїх справжніх шанувальників, Тар'я ,напевно, готує музичні сюрпризи, щоб всі надовго запам'ятали її перший виступ в Україні в такому незвичному амплуа.Детальніше
Зображення

Відгуки

Придбати квитки на Tarja Turunen. Великий різдвяний концерт!

Замовити та придбати електронні квитки на Tarja Turunen. Великий різдвяний концерт! можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.