• Афіша
  • Tarja Turunen. Великий різдвяний концерт!

Tarja Turunen. Великий різдвяний концерт!

21.12.2017, чт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
290 - 1950 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Неперевершена рок-діва Тар'я Турунен - у Києві!

Одна з найяскравіших зірок світової сцени, фінська рок - і оперна співачка, екс-учасниця групи "Nightwish" Тар'я Турунен (Tarja Turunen) повертається в Київ!

21 грудня 2017 року в Жовтневому Палаці відбудеться єдиний сольний концерт Тар'ї!!! Фінська гостя вийде на сцену у супроводі симфонічного оркестру та хору. Більше сотні виконавців перенесуть слухачів у незабутню чарівну атмосферу улюблених різдвяних творів.

Тар'я Турунен - одна з найвідоміших жінок в рок-музиці на сьогоднішній день. Багато років вона перебуває в п'ятірці кращих академічних вокалісток світу. Британський журнал «The Sun» нарівні з Мадонною назвав Тар'ю однією з 50 жінок, які за життя стали безсмертними завдяки їхнім вкладом у музику.

Турунен - Зірка першої величини в Фінляндії. У свій час саме її академічно підготовлений голос став ключем до успіху групи Nightwish і став уособленням жанру «симфонічний метал».

Вона була першою зарубіжною співачкою, що зуміла продати більше 20 000 копій свого альбому в країнах СНД. Її альбом "My winter storm" приніс їй платину і підняв на 11 сходинку рейтингу billboard's Top 100 European Albums, а сама Тар'я була номінована на премії Echo Awards і Emma Awards. До речі, всього продано понад 900 000 сольних дисків Тар'ї і більше 3 мільйонів копій альбомів, записаних у складі Nightwish.

На батьківщині співачку охрестили «фінським соловейком». Але унікальна манера виконання і особиста чарівність зробили її популярною не тільки у Фінляндії, але і далеко за її межами - Європа, США, Бразилія і всі країни СНД завжди з нетерпінням чекають її концертів.

Тар'я володіє ліричним сопрано діапазоном у три октави. Завдяки цьому вона віртуозно виконує класичний репертуар в регістрах меццо-сопрано, контральто і навіть колоратурного сопрано.

У складі групи Nightwish Тар'я брала участь у відбірковому турі Євробачення з піснею «Sleepwalker». Була одним з наставників у 3-му сезоні проекту "Голос Фінляндії". Її підопічна Миия Косунен (MiiaKosunen) стала переможницею цього конкурсу.

Спільно з групою Scorpions Тар'я записала пісню "The good die young", яка прикрасила останній альбом легендарного колективу - "Sting in the tale".

"Це був незабутній момент, коли сам Клаус Майне зателефонував мені. Це величезна честь для мене. Scorpions надали мені на вибір дві пісні. Тільки після того, як вокал був записаний, я дізналася, що цей альбом стане для них останнім", - згадувала пізніше про цю подію співачка.

У грудні 2003 фінський президент Тар'я Халонен запросила Тар'ю і її чоловіка у президентський палац в Гельсінкі на святкування Дня незалежності. Оглядач одного фінського телеканалу назвав артистку самої вражаюче одягненою леді на цьому заході.

У Тар'ї дві вищі освіти, вона говорить на п'яти мовах: фінською, шведською, німецькою, іспанською та англійською, водить машину, любить біг і дайвінг, дивиться футбол і ненавидить павуків. Найбільше вона боїться, що одного разу прокинеться і виявить, що голоси у неї більше немає. "Я відчуваю себе дуже щасливою і навіть, якщо завгодно, обраної, тому що у мене є можливість робити те, що я люблю найбільше", – каже про себе Тар'я Турунен.

Нинішній, 2017-й рік для співачки - особливий. У серпні вона відзначає 40-річчя і відразу після цього відправляється в ювілейний тур, в рамках якого відвідає Україну. У Києві Тар'я дасть єдиний концерт 21 грудня, який пройде в Жовтневому Палаці.

Така подія трапляється раз у житті, і пропустити його ми просто не маємо права!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Tarja Turunen. Великий різдвяний концерт!

Замовити та придбати електронні квитки на Tarja Turunen. Великий різдвяний концерт! можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.