• Афіша
  • Театр «Квартет І». «... у Борисці чогось немає»

Театр «Квартет І». «... у Борисці чогось немає»

11.12.2017, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
550 - 3990 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"... в Бореньке чого-то немає". Довгоочікувана театральна прем'єра від Квартету І!

Фільми, мультфільми, книжки, спільні проекти з зірками - все це в якийсь момент мало не заступило головного: "Квартет І" - це театр. Так як остання прем'єра в театрі відбулася 2012 р, творці Квартету вирішили, що пора.

І ось, вже 10, 11 грудня 2017 року кияни побачать прем'єру нової вистави "... в Бореньке чого-то немає". Головну роль - як не дивно, зовсім не роль Бореньки - зіграє Максим Віторган.

На відміну від попередніх робіт Квартету "Розмови чоловіків середнього віку" і "листи пісень чоловіків середнього віку", де артисти спілкуються як би від свого власного обличчя, а оповідання виглядає майже випадкової ланцюгом спогадів і роздумів, - тут буде все, що покладено в театрі: п'єса, персонажі, конфлікти...

Максим Віторган постане в образі успішного кінорежисера, який раптом розуміє, що смертельно втомився від серіалів про "ментів і бандитів" і вирішує створити кіно про самого себе, про наш час і людські відносини, для цього часу характерні.

Ну, і трохи прямої мови - спостережень і умовиводів чи персонажів п'єси, то самих авторів.

Ростислав Хаїт: "Борєнька? Це мій персонаж Борис Наумович; він директор фільму, який знімає Максим. Його запитують, чому він не став режисерів, і він пояснює, що..."

Борис Наумович, директор. ...дев'ятий клас, в думках, звичайно, тільки ВДІК... і приходять гості... а гості у нас були будь здоровий! - і, мовляв, ну що, ще один режисер росте? А тато їм: "ні, цього "кривавого" хліба я Борьці точно не бажаю. А потім, щоб бути режисером, треба, щоб у людині щось було". І я як-то раз і назавжди зрозумів, що в мені чогось немає. Правда, так і не зрозумів - чого. Але, судячи з усього, тато був прав. Тому що, якщо б воно було, я б вже давно наплював, що його немає, і став режисером. А я не став. Значить - немає.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Театр «Квартет І». «... у Борисці чогось немає»

Замовити та придбати електронні квитки на Театр «Квартет І». «... у Борисці чогось немає» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.