• Афіша
  • Театр тіней «Verba» 3D Show

Театр тіней «Verba» 3D Show

21.04.2019, нд 17:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
90 - 590 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Театр тіней - 3D Show.

Перший в світі - фантастичний, вражає уяву 3D Театр тіней!

За 8 років роботи Театр тіней "VerbaShadowShow" представив Україну в 37 країнах світу! Він побував на гастролях в США, Китаї, Катарі, Азербайджані, Омані, Туреччини, Болгарії, Вірменії,, Індія, Ірландія, ОАЕ, Монако, Лівані, Молдові, Саудівської Аравії, Німеччини, Ізраїлі, Румунії, Німеччини, Франції, Польщі та інших країнах... І ось тепер прийшла пора прем'єри і в Україні!!!

За роки виступів Театр Тіней "VerbaShadowShow" отримав визнання і любов до своєї творчості у дітей і дорослих, що в свою чергу призвело до створення унікальних проектів фемілі-шоу: "ShadowHollywood", "KingdomofShadows" і "ShadowSpace". Це три повнометражних тіньових шоу, коли гра світла і тіні занурює глядача у дивовижний світ прекрасних сюжетів, де дорослі із захопленням спостерігають за магією тіней, а діти дивляться казки, затамувавши подих.

У 2018 році завдяки досвіду і бажанням розкривати свій творчий потенціал, йти в ногу з часом , було прийнято рішення відкрити новий жанр - 3D Театр тіней. З цією метою була створена постановка «Легенди льоду і полум'я» ( сюжет гучного і самого популярного серіалу 2018 року - Ігри Престолів). Режисером нової постановки став відомий в Україні та за її межами постановник Володимир Марін. Його роботи глядачі могли бачити на таких телевізійних талант-шоу "america's Got Talent", "Україна Має Талант", "Х - Фактор" та інших.

На сьогоднішній день за допомогою візуальної форми мистецтва 3D Театр тіней "VerbaShadowShow" прагне долати мовні, вікові та культурні кордони, об'єднуючи широку глядацьку аудиторію по всьому світу.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Театр тіней «Verba» 3D Show

Замовити та придбати електронні квитки на Театр тіней «Verba» 3D Show можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.