Театр тіней «Teulis»

08.10.2017, нд 16:00
ще 1 подiй на інші дати ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
"Вічна історія" від Театру Тіней "Teulis". 8 жовтня 2017 року на сцені Національної академії імені П. І. Чайковського.

Всесвітньо відомий Театру Тіней "Teulis", двічі і здивував багато світові столиці, після тріумфальної програми "Володарі Тіней", приготував своїм шанувальникам у 2017 році новий подарунок - спектакль "Вічна історія".

Поєднання жанру Театру тіней і 3-D технологій, створення авторської музики композиторами найвищого рівня, робить програму цікавою і унікальною і однаково сильно заворожує і дорослих, і дітей.
В основі оригінального сценарію лежить відома казка, але казка це?

Всі ми люди, у всіх свої погляди на кохання і стосунки, і те, що одним дається легко і просто, в інших може зайняти цілу життя. Вічна боротьба романтики і прагматизму, любові і розрахунку, пристрасті і гармонії, фонтан емоцій!

Про все це - спектакль "Вічна історія". Філософські акценти і комічні ситуації не залишать байдужими найвибагливішого глядача. Чому ж раптом це стало важливим та цікавим нам сьогодні? Тому що це про нас сьогоднішніх. Впізнавані типажі наших сучасників вирішують ті ж проблеми, з якими глядачі, що сидять в залі, стикаються щодня, їх жарти теж пов'язані з сьогоднішнім днем. Тому кожен жест артистів знаходить моментальний відгук в залі.

Театр Тіней "Teulis" доводить, що всі фантазії можна втілити в життя за допомогою тіней людського тіла. Володіючи технікою за межами людських можливостей, танцівники Театру тіней творять на сцені дива, їх легкий, іронічний стиль балансує на межі танцю та акробатики, а приголомшливі візуальні ефекти кожен раз шокують публіку.
Детальніше
Зображення

Відгуки

Придбати квитки на Театр тіней «Teulis»

Замовити та придбати електронні квитки на Театр тіней «Teulis» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.