Театр тіней «Teulis»

08.10.2017, нд 16:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
"Вічна історія" від Театру Тіней "Teulis". 8 жовтня 2017 року на сцені Національної академії імені П. І. Чайковського.

Всесвітньо відомий Театру Тіней "Teulis", двічі і здивував багато світові столиці, після тріумфальної програми "Володарі Тіней", приготував своїм шанувальникам у 2017 році новий подарунок - спектакль "Вічна історія".

Поєднання жанру Театру тіней і 3-D технологій, створення авторської музики композиторами найвищого рівня, робить програму цікавою і унікальною і однаково сильно заворожує і дорослих, і дітей.
В основі оригінального сценарію лежить відома казка, але казка це?

Всі ми люди, у всіх свої погляди на кохання і стосунки, і те, що одним дається легко і просто, в інших може зайняти цілу життя. Вічна боротьба романтики і прагматизму, любові і розрахунку, пристрасті і гармонії, фонтан емоцій!

Про все це - спектакль "Вічна історія". Філософські акценти і комічні ситуації не залишать байдужими найвибагливішого глядача. Чому ж раптом це стало важливим та цікавим нам сьогодні? Тому що це про нас сьогоднішніх. Впізнавані типажі наших сучасників вирішують ті ж проблеми, з якими глядачі, що сидять в залі, стикаються щодня, їх жарти теж пов'язані з сьогоднішнім днем. Тому кожен жест артистів знаходить моментальний відгук в залі.

Театр Тіней "Teulis" доводить, що всі фантазії можна втілити в життя за допомогою тіней людського тіла. Володіючи технікою за межами людських можливостей, танцівники Театру тіней творять на сцені дива, їх легкий, іронічний стиль балансує на межі танцю та акробатики, а приголомшливі візуальні ефекти кожен раз шокують публіку.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Театр тіней «Teulis»

Замовити та придбати електронні квитки на Театр тіней «Teulis» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.