• Афіша
  • Театр Теней Teulis «Попелюшка та Театр Тiней»

Театр Теней Teulis «Попелюшка та Театр Тiней»

29.12.2018, сб 13:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
150 - 350 грн
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Новорічний подарунок від Театру Тіней Teulis - спектакль "Попелюшка і Театр Тіней".

Сім'ї Києва, міст України, Італії, Японії, Швеції та багатьох інших країн в захваті аплодували на шоу театру тіней Teulis. Напередодні Нового року Театр повертається в Київ з дитячою виставою "Попелюшка і Театр Тіней"

В основу сюжету вистави - знаменита історія написана Шарля П'єро.
Жила була дівчинка, радісна і безтурботна. Вона була оточена любов'ю і увагою. Але скоро настала пора, коли померла її мати, а потім і батько. Попелюшка залишилася жити з жорстокою мачухи і її дочкою.
До великого щастя героїні, вона була наділена нескінченним позитивом і оптимізмом, неймовірним терпінням і працьовитістю, і за це була сповна винагороджена. У казці "Попелюшка і Театр Тіней" теж щасливий кінець. Але чи впевнені Ви, що в наш час все відбувалося саме так, як і 200 років тому?...
Один з головних героїв казки перетворюється в чарівного клоуна, а затаєне подих глядачів чергується з радісним дитячим сміхом.
Поєднання жанру Театру тіней і 3-D технологій, авторська музика, створена композиторами найвищого рівня, роблять стару історію новою і унікальною. Незвичайний і вражаючий театр, який вразив талантом і майстерністю глядачів усього світу, театр, який змусив Європу, Америку та Азію, стежити за своїми уявленнями, спеціально для дітей України на новорічні свята являє дитячий спектакль "Попелюшка і Театр Тіней".

Ви хочете побачити, як створюються справжні дива:
побачити, як фея шиє Попелюшку даний 3Dплатье, опинитися в середині чарівних годин за хвилину до півночі?
Тоді поспішайте на наше шоу!!!


Яскравий новорічна вистава від Театру Тіней Teulis - "Попелюшка і Театр Тіней".

Дітям до 5-ти років без надання окремого місця вхід безкоштовний.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Театр Теней Teulis «Попелюшка та Театр Тiней»

Замовити та придбати електронні квитки на Театр Теней Teulis «Попелюшка та Театр Тiней» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.