Темпей Накамура

01.12.2017, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
190 - 750 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
1 грудня 2017 року. Концертна зала НТУУ(КПІ).
Піаніст-віртуоз Темпей Накамура.

Темпей Накамура - яскравий і непересічний віртуоз-піаніст і композитор, який почав грати на фортепіано у віці 5 років.

Коли Темпею було 14, Великий землетрус Ханшін зруйнував його будинок. Саме в цей час він повстає проти системи шкільної освіти, а через півроку залишає школу та йде з дому, щоб присвятити своє життя відновленню територій, які зруйнував землетрус. Коли Темпею виповнилося 17, він зрозумів, що його призначенням є музика і вирішив змінити своє життя. Спочатку майбутній композитор навчався в Університеті мистецтв в місті Осака, а в 2006 році він поїхав на навчання до Нью-Йорку.

У 2007 році Темпей Накамура на волонтерських засадах розпочинає проект "Hidden Concert Tour" (Прихований концертний тур) в горах півострова Кіі, всесвітньої спадщини Юнеско. Завдяки йому кожні два роки жителі гірських глибин мають можливість насолодитися професійним живим звуком фортепіанної музики.

У червні 2008 року звукозаписуюча компанія EMI Music Japan випускає його перший сольний альбом "Tempeizm" (Темпеїзм), в листопаді 2009 року - другий альбом "Tsubasa" (Крила). У той же час видавництво Poplar Publishing випустило його біографічну книгу есе. Оригінальність композицій і стилю Темпея привернули увагу засобів масової інформації та були освітлені телебаченням, радіо і пресою.

У 2010 році Темпей Накамура дає сольний концерт у Карнегі Хол в Нью-Йорку і того ж року вирушає в тур по Європі, що згодом стане щорічною традицією.

У березні 2012 звукозаписуюча компанія Nippon Colombia випускає третій альбом "Phoenix" (Фенікс). Альбом включає в себе сюїту "Подорож до Європи" (т. 1), натхнення для створення якої Темпей Накамура отримав під час свого першого європейського турне, коли відвідав 12 країн. "Phoenix" включає в себе також кілька треків, присвячених Великому східно-японському землетрусу, які стали початком Благодійного проекту для Тохоку "Rising Sun".

Зараз його радо приймають в Його талант до віртуозної гри був високо оцінений у всьому світі - Іспанії, Португалії, Італії, Австрії, Люксембурзі, Естонії, Словакії, Білорусі , у тому числі і в Україні.

Візит артиста в Україну відбудеться за сприяння Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Темпей Накамура

Замовити та придбати електронні квитки на Темпей Накамура можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.