Tequilajazzz

22.10.2017, нд 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
440 - 900 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Tequilajazzz повертається в Київ! Разом з пітерською погодою і настроєм вже цієї осені 22 жовтня 2017 року легендарна група привезе в Sentrum свої найкращі пісні.
 
Сьогоднішні концерти Tequilajazzz - це ретроспектива творчого доробку та головні хіти в абсолютно несподіваних аранжуваннях. У Києві Tequilajazzz зіграють свої хіти з 20-річною витримкою. Тому саме час освіжити в пам'яті текст "Зимового сонця" та інших нестаріючих хітів групи.
 
Вперше сміливі пітерці заявили про свої музичні амбіції в 1993. Випуск альбому «Целулоїд» ознаменував собою величезний прорив і прославив групу на теренах всього пострадянського простору. Музикантам вдалося зробити семимильний крок від андегранудного альт-року і, що називається, вивести його в люди.
 
Спроба була ризикованою, але ризик виправдався і незабаром ім'я Tequilajazzz залунало на всіх російських і міжнародних фестивалях. Першопрохідці у своєму напрямку стали кращими. Квитки на концерти команди змітали за лічені дні. Публіка в переповнених залах і до відмови забитих стадіонах просто приходила до нестями!
 
І тепер у вас є шанс знову пережити ті божевільні емоції і заспівати разом з улюбленими музикантами їх головні хіти.
 
Був в історії «текиловцев» період, який кинув в транс фанатів: у 2010 група несподівано заявила про розпад. Подив і щира надія на возз'єднання улюбленої команди не покидали численних шанувальників, і чудо сталося.
 
Через 3 роки оновлені Tequilajazzz знову вийшли на сцену, щоб дивувати своїми потужними видовищними шоу європейського рівня. Незважаючи на зміну складу Tequilajazzz продовжують дарувати публіці глибоке звучання, чудовий настрій і вгамовувати ностальгію за минулим.

Навесні київські шанувальники групи вже могли переконатися в тому, що з роками Tequilajazzz тільки набуває у своєму звучанні, саме час повернуться на концерт до улюбленої команди ще раз. Але покваптеся. На виступах Tequilajazzz завжди були аншлаги, а після останнього приїзду групи в Київ, охочих відвідати їх концерт тільки додалося!
 
Побачимося!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Tequilajazzz

Замовити та придбати електронні квитки на Tequilajazzz можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.