Територія любові

25.05.2017, чт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
290 - 1200 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Вистава «Територія кохання» в Києві 25 травня 2017 року на сцені МЦКиИ «Жовтневий Палац».

«Дама чекає, кларнет грає» - так в оригіналі називається п'єса Майкла Крістофера, який у вісімдесятих грали в Нью-Йорку, а зараз поставив молодий режисер Володимир Панков для театрального агентства «Арт-Партнер ХХІ». Дама, як водиться, чекає чоловіка. Заковика в тому, якого саме. Тому що в її житті їх було чимало, і як мінімум троє залишили незгладимий слід. Так що до романтичної вечері глядачі будуть чекати або незграбного Підлоги, або амбітного Джека, або чудового кулінара Джорджа. І, як вже сказано в оригінальному назві, поки дама чекає - кларнет грає. Музика тут виведена ще одним героєм, посилюючи і оголюючи переживання інших персонажів.

«Територія кохання» - унікальний спектакль Володимира Панкова, модного і успішного молодого режисера, резидента «Гоголь-центру» і творця власного жанру SounDrama. Панков співпрацює з багатьма театрами Європи, створив кілька проектів спеціально для Чеховського фестивалю.

Режисер Володимир Панков відомий прихильністю до синтезу музичного та драматичного у своїх постановках. Працюючи в жанрі SounDrama, він робить звук головним героєм вистави, коли музика стає частиною драматургії, а текст - частиною музики. Джазові і блюзові імпровізації, віртуозні репліки на кларнеті підсилюють до межі і буквально оголюють глибокі емоційні переживання героїв.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Територія любові

Замовити та придбати електронні квитки на Територія любові можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.