The 69 Eyes

11.03.2020, ср 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Мiсце:
Квитки:
720 - 1800 грн
Категорія:
Хеш теги:
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
The 69 Eyes везуть ювілейний тур та новий альбом до Києва та Львова.

Цей рік став ювілейним для The 69 Eyes - гурт уже тридцять років на сцені, однак вони жодним чином не збавляють темп. У травні музиканти анонсували альбом West End, що вийде 13 вересня 2019 року, і збираються в тур. Однак це буде не просто тур на підтримку альбому, а велике святкування 30-річної річниці колективу. На відміну від багатьох гуртів, які до таких дат випускають підбірки своєї кращої творчості, The 69 Eyes випускають альбом абсолютно нових треків. Тому в цьому турі прихильники почують не лише найвідоміші пісні - Lost boys, Brandon Lee, Dance d`Amour, Never Say Die, Betty Blue, Perfect Skin, Gothic Girl - а й свіжий новий матеріал. "Ми готуємося поїхати в тур на чотири роки, тому не дивуйтеся, якщо ми гратимемо в країнах і на континентах, на яких давно не грали", каже Jyrki 69.

Концерти в Україні відбудуться відразу в двох містах:
10 березня - Львів
11 березня - Київ.

The 69 Eyes - легендарний готик-рок-гурт з Фінляндії, що продав не один мільйон альбомів. Їх музичний стиль описують як зважену суміш темряви готичного року та гітарного рок-н-ролу. Їх першим записом, що отримав статус золотого, став сингл Gothic Girl, але на рахунку гурту ще чимало золотих і платинових альбомів.

Альбом West End для The 69 Eyes - вже 12-а платівка. Нові треки записані за участі таких висококласних артистів як Дані Філт із Cradle of Filth, Wednesday13 та Каліко Купер з Beastö Blancö. Одинадцять пісень лонгплею - це рок-гімни, повні тяжкості, макабричних моментів "memento mori" і чорного гумору. Цей альбом - це танець гурту в руїнах нашого світу. Першим синглом альбому став трек 27 and done.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на The 69 Eyes

Замовити та придбати електронні квитки на The 69 Eyes можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.