The Chemical Brothers

15.06.2019, сб 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
150 - 4999 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
15 червня 2019 (МВЦ) - легендарні британці приїдуть до Києва з новим альбомом "No Geography".

Вони назавжди змінили уявлення про те, як має виглядати live-шоу електронної групи. Їх концерти - це повне занурення в аудіовізуальний дійство, яке тримає публіку до самого фіналу.

Почавши свою кар'єру в невеликих лондонських клубах, вони дуже швидко перемістилися на верхні рядки афіш найбільших фестивалів світу. Музиканти завжди залишалися вірними своїй ідеї - живе шоу повинно створювати власне аудіовізуальний простір, який не хочеться покидати. Багато років перфоманси The Chemical Brothers, спродюсированные візуальними художниками Адамом Смітом і Маркусом Лиоллом, вводять аудиторію в стан трансу і ейфорії по всьому світу.

"Візуальний досвід є важливою частиною електронної музики. Він тепер повинен бути настільки масштабним, щоб люди відчували його нутром", - стверджує Маркус Лиолл.

Вплив The Chemical Brothers на електронну музику складно переоцінити. Шість їх альбомів в різний час ставали №1 в британських чартах, а їхні альбоми і сингли продаються багатомільйонними тиражами. The Chemical Brothers - перші серед електронників отримали нагороду Grammy, за трек Block Rockin' Beats (всього за свою кар'єру "брати" отримали 4 Grammy).

Дев'ятий альбом "хімічних братів" "No Geography" вийде вже навесні 2019 року і включатиме вже полюбився сингл Free Yourself, під який меломани щосили танцювали на минулорічних літніх фестивалях. Також в альбом увійде зовсім свіжий трек MAH, чудово прийнятий фанатами групи. Їх нове шоу - це, як завжди, неймовірні дивують візуалізації, суперхіти, під які увесь світ танцює останні двадцять років, а також зовсім нові треки, які гарантовано будуть задавати тон і ритм на всіх вечірках планети цього літа.

Пропустити виступ The Chemical Brothers - значить пропустити кращий електронний перфоманс цього літа!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на The Chemical Brothers

Замовити та придбати електронні квитки на The Chemical Brothers можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.