The Great Gatsby Ballet

16.04.2018, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
280 - 3500 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Балет-сенсація, який підкорив світ, The Great Gatsby Ballet повертається в Україну після успішного європейського турне!

Виставу побачать глядачі Києва, Одеси, Харкова та Дніпра - 16, 17, 19 і 20 квітня. Після цього балет довгий час не повернеться в Україну - на два роки відправиться в світовий тур по США, Канаді, Китаю і Європі!

Довга перерва The Great Gatsby Ballet в Україні планувався після виступів у 2017 році, але неймовірний ажіотаж, аншлаги у залах Києва, Одеси, Харкова і Дніпра, на численні прохання глядачів надихнули команду Гетсбі на організацію всеукраїнського туру 2018. Організатори готують нові яскраві костюми і найсильніший склад танцівників. Виступ у Києві пройде у супроводі Національного симфонічного оркестру!

Аншлаги на головних європейських майданчиках знову доводять - балет "Великий Гетсбі" - найуспішніший і амбітний балетний проект в історії незалежної України, який не має аналогів у світі!

З моменту створення The Great Gatsbу Ballet в 2014 році спектакль був представлений в більш 30-ти містах Європи. Виставу побачили понад 60 000 глядачів! Більше 100 захоплених критичних оглядів у медіа США, Франції, Казахстану, Німеччини, Білорусі, Іспанії, Литви, Латвії, Хорватії, Сербії, Молдови, України роблять цей проект медійно-затребуваним в масштабах всього світу!

Над проектом працював міжнародний зоряний склад: один з найпопулярніших хореографів сучасності за версією The New York Times
Дуайт Роден (США), зірковий музичний продюсер Костянтин Меладзе і видатний сучасний композитор Юрій Шепета створили музику для балету.

Незмінним солістом і художнім керівником постановки є Денис Матвієнко - найтитулованіший український танцівник, єдиний у світі володар чотирьох гран-прі міжнародних конкурсів. Його називають Баришниковим, Нуреевым і Годуновом в одній особі. Запрошений соліст кращих світових театрів від Токіо до Парижа та Нью-Йорку.

Саме неординарне вопрсприятие і виконання ролі Майєра Вульфшайма, безсумнівно, утанцора Кліффорда Вільямса - знаменитого танцівника із США,соліста Complexions Contemporary Ballet, запрошеного гостя і судді шоу So you Think you can dance.

Також у постановці зайняті Катерина Кальченко - солістка Одеського Театру Опери і Балету, лауреат Міжнародного конкурсу балету ім. Сержа Лифаря, Артур Гаспар - чудовий танцівник, відомий співпрацею з Мадонною і модними брендами Dolce and Gabbana, Dsquared, запрошений соліст Національної Опери України та інші зіркові солісти: Станіслав Скринник, Іван Журавльов, Катерина Алаєва.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на The Great Gatsby Ballet

Замовити та придбати електронні квитки на The Great Gatsby Ballet можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.