The Illusionists

07.02.2018, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
590 - 3590 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
З 7 по 11 лютого 2018 року в Палаці "Україна" кращі світові ілюзіоністи представлять саме касове шоу на Бродвеї.

Вони перевертають свідомість, їх фокуси і трюки заворожують, а шоу ділять життя на "до" і "після". Трюки у виконанні The Illusionists за видовищністю порівнюють з Cirque du Soleil, а те, як вони половинят людей і оживляють неодушивленные предмети - з чистою магією. Подивитися на їх фокуси збираються повні зали в Нью-Йорку, Парижі, Лондоні, тепер час Києва.

Вони не здивують вас зайвою піковою дамою в колоді, карткових дощем - можливо. Ілюзіоністи вже давно нічого не намагаються довести, а робить те, від чого захоплює дух і прискорюється серцебиття. The Illusionists - разом - це кращі ілюзіоністи сучасності. Окремо - особистості, про яких можна було б складати історії куди цікавіше книг про Гаррі Поттера.

Кевін Джеймс, наприклад, нещодавно шокував своїм шоу Барака Обаму і принца Альберта II. Крендл - майстер неочікуваних появ і звільнень за 12 років показав світу 1200 шоу, і останні три роки є топовим в категорії "best in show" за версією Театру Магії.

Публіка київських шоу стане свідками левітації, читання думок та звільнення людини у воді. Додайте сюди барвисті костюми і спецефекти, і отримаєте шоу, яким позаздрила б Lady Gaga і Гаррі Гудіні. Говорячи про останній, надихнувшись майстерністю ілюзіоніста, "сімка" пішла далі. У своїх шоу вони демонструють незрозуміле - холодить серце. Зануривши людини в кайданах у водний резервуар, вони дають йому не хвилини, а лічені секунди на звільнення. Це ілюзія на межі життя і смерті, і кожен номер може бути останнім.

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на The Illusionists

Замовити та придбати електронні квитки на The Illusionists можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.