The Retuses

11.05.2019, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
600 - 800 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
The Retuses повертаються до Києва з новим альбомом.

Довге мовчання перервано. Прийшла весна і пора пірнати у вир з головою. В цьому нам допоможе наш хороший друг Міша Родіонов і його проект The Retuses, який приїде до Києва, щоб представити довгоочікувану платівку з відповідною назвою - Omyt.

Презентація відбудеться 11 травня в клубі Atlas.

Родіонов не випускав нової музики цілих шість років, з часів пластинки Astra. Тоді для The Retuses було дивне час: група розпалася, учасники розбіглися хто куди, а сам Родіонов якийсь час поїздив по світу в якості one-man band - замінив собою всіх музикантів, граючи на інструментах сам. Потім і зовсім несподівано зник з радарів.

І також несподівано з'явився, презентувавши за кілька місяців три нові треки. Однойменний Omyt, який схожий на старе-добре творчість Родіонова, а зовсім недавно PSP і AVERYHOT - абсолютно несподіваний відхід від фолк-попа в тріп-хоп. Треба сказати, Родіонову цей жанр дуже йде. Як розповів Міша, альбом був записаний в кімнаті на 12 "квадратів" - спальні, в якій він робив всі попередні альбоми.

The Retuses зараз виступають у форматі тріо. В Києві вони представлять свіжий реліз, який інтригує не тільки однієї лише зміною звучання. Минуло шість років і страшно цікаво, в який бік змінився лідер проекту - і як музикант, і як людина.

Не обійдеться і без композицій, які принесли йому славу на пост-радянському просторі. Мова йде про "есенинских піснях" - кількох треках, в яких Родіонов використав вірші поета Сергія Єсеніна. "Шагані", "Лист до жінки", "Заметушився пожежа блакитний". Лірика, в якій шалена відчайдушність межувала на рівні з вселенської сумом, міцно сплелась з меланхолійною, чи не загадковою музикою Родіонова. Чималу роль зіграв в цьому і Мішин вокал - часом мурлычущий, часом чуттєвий, часом відчайдушний.

Майбутня платівка - безумовно нова глава для The Retuses, яку вони збираються ось-ось відкрити. Але без вашої присутності оповідання і атмосфера в ній будуть неповними. Тому чекаємо вас на цій душевній зустрічі.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на The Retuses

Замовити та придбати електронні квитки на The Retuses можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.