Therion

15.04.2018, нд 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
640 - 1600 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Шведська група "Therion" відома справжнім метал-фанатам, адже по суті вона не має аналогів серед виконавців світової сцени. Унікальні стилістичні показники, ні з чим незрівнянне музичне звучання, нестандартний творчий шлях... Це варто того, щоб почути і побачити!
 
15 квітня 2018 року зустрічайте у Києві легендарну групу "Therion"!

У 2017 році виповнилося 30 років з моменту заснування музичної групи "Therion". Назва колективу перекладається як "чудовисько". І дійсно їх композиції "жахливо" неповторні і сильні. Здавалося б, нічого дивного, що за стільки часу склад групи неодноразово змінювався. Але насправді незмінним учасником "Therion" був і залишається лише одна людина – гітарист Крістофер Йонссон. Він же і головний композитор колективу.
 
Група по праву вважається засновником symphonic metal, досі не здає позицій і ключового виконавця цього стилю в світі. При створенні композицій залучається велика кількість музикантів: оперні співаки, хори, цілі оркестри...
 
Мотиви текстів пісень "Therion" - це міфологія, релігійні та містичні вчення народів світу. Наприклад, одними з постійних тем є вірування і традиції давньої Скандинавії, Греції, Єгипту, а також Атлантида і навіть біблійна символіка. Концептуальний і неймовірно успішний "Secret of the Runes" (2001) був присвячений 9 світів скандинавської міфології.
 
Виступи "Therion" - справжнє шоу зі середньовічними декораціями, смолоскипами і шикарними сценічними костюмами. Таке театралізоване дійство варто побачити на власні очі!
 
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Therion

Замовити та придбати електронні квитки на Therion можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.