• Афіша
  • Тіна Кароль. Всеукраїнський тур

Тіна Кароль. Всеукраїнський тур

31.12.2017, нд 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
31 грудня 2017 року, напередодні Нового Року Тіна Кароль дасть єдиний концерт у Палаці "Україна"!

Після тріумфальних семи концертів у Палаці "Україна" Тіна Кароль знову йде на рекорд! На численні прохання глядачів в українській столиці відбудеться ще один - восьмий концерт! Тіна вирішила зробити цей подарунок для всіх, хто не встиг купити квиток на її попередні осінні концерти і мріє потрапити на захоплююче шоу!

Єдина українська знаменитість, прикрасила собою обкладинку грудневого номера "Harper's Bazaar", в рамках туру "Інтонації" відвідала десятки українських міст. Нова концертна програма співачки - це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях, і танцювальних постановок в стилі modern and contemporary.

"Багатогранність жінки - це втілення єдності і боротьби протилежностей. Ми любимо і ненавидимо, ми ображаємося і прощаємо, втрачаємо надію і знову свято віримо. Цей концерт про те, якою різною може бути любов. Я заспіваю про те, що справжня любов ніколи не минає, а продовжує бути, жити, творити і радувати", - зізнається Тіна.

Концерт в підтримку нового альбому "Інтонації" буде наповнений прем'єрами і кращими хітами. Глядачі побачать те, що не видно з глядацького залу - роздивляться кожну прожиту емоцію улюбленої співачки. Сучасна хореографія, живий звук, світлові і відео спецефекти зроблять шоу барвистим і наповнять всією палітрою почуттів.

Хореографом-постановником шоу виступив Василь Козар (Kozar Dance Theatre), режисерами - Наталія Острикова, Наталія Лисенкова і Марія Григоращенко, відомі своєю режисурою вокального проекту "Голос країни" на каналі 1+1.

Проводимо рік, що минає, разом з Тіною Кароль!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Тіна Кароль. Всеукраїнський тур

Замовити та придбати електронні квитки на Тіна Кароль. Всеукраїнський тур можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.