• Афіша
  • Тіна Кароль. Всеукраїнський тур

Тіна Кароль. Всеукраїнський тур

29.10.2017, нд 16:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 1650 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Тіна Кароль. Всеукраїнський тур. 29, 30, 31 жовтня та 1, 2 листопада 2017 року на сцені НПМ "Україна".

Кароль - це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях і танцювальних постановок в стилі modern and contemporary.

"Багатогранність жінки - це втілення єдності і боротьби протилежностей. Ми любимо і ненавидимо, ми ображаємося і прощаємо, втрачаємо надію і знову свято віримо. Цей концерт про те, якою різною може бути любов. Я заспіваю про те, що справжня любов ніколи не минає, а продовжує бути, жити, творити і радувати", - каже співачка.

Тіна Кароль їде в тур на підтримку свого нового альбому - в концерті прозвучать, як прем'єри пісень, так і кращі хіти співачки.

Окремою фішкою стане пряма life-трансляція концерту на великих екранах. Буде використана багатокамерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Над прямою трансляцією буде працювати режисерська команда на чолі з Максимом Делиергиевым.

Глядачі зможуть побачити те, що не видно з глядацького залу, розгледіти кожну прожиту емоцію улюбленої співачки. Сучасна хореографія, живий звук, світлові і відео спецефекти зроблять шоу барвистим і наповненим всією палітрою почуттів.

Хореографом-постановником туру став Василь Козар (Kozar Dance Theatre) Режисерами нової сольної програми Тіни Кароль стали Наталя Острикова, Наталія Лисенкова і Марія Григоращенко, відомі своєю режисурою вокального проекту "Голос країни" на каналі 1 + 1
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Тіна Кароль. Всеукраїнський тур

Замовити та придбати електронні квитки на Тіна Кароль. Всеукраїнський тур можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.