Tommy Cash

23.03.2019, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
600 - 1100 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Томмі Кеш, всесвітньо відомий концептуальний артист, музикант, існуючий поза жанрів, анонсував свій довгоочікуваний альбом ¥€$, реліз якого запланований на 30 листопада. Вихід альбому буде підкріплений новою порцією шокуючого візуального контенту. В запису ¥€$ взяли участь яскраві і самобутні артисти, такі як Boys Noize, Amnesia Scanner, A. G. Cook і Danny L Harle, яких у властивій йому унікальній манері міг об'єднати тільки Томмі Кеш. Останні сингли 'Pussy Money Weed' і 'Little Molly' набрали більше 5 мільйонів переглядів кожен і обидва розкривають Томмі як неординарну творчу особистість. Paper Magazine вже охрестили його "справжнім автором", Clash Magazine називають його музику "мотивуючої", а Q Magazine оголосив його "темним лордом" його власних "постмодернистких міфів". За рік Томмі став обличчям обкладинки культового французького видання Antidote, зайняв 8 сходинку у рейтингу "Dazed100" від популярного журналу Dazed Magazine і взяв участь у турі Charlie XCX "Pop2" цього літа. Кількість шанувальників Томмі зростає і відмовляється поклоняться зовнішнього світу або загальноприйнятим нормам.

Культ Томмі тільки почав набирати силу – квитки на всі шоу в цьому році були розпродані повністю по всій Європі, включаючи Лондонську Scala, великі фестивалі в Росії, Будапешті, Парижі та Варшаві. 29 грудня на десятитисячної майданчику Saku Arena в Талліні заплановано сольне шоу Томмі під назвою 'Gathering', яке стане найбільшим за всю історію його творчості. Навесні заплановані виступи у великих містах Європи, Росії та України в підтримку нового альбому.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Tommy Cash

Замовити та придбати електронні квитки на Tommy Cash можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.