Тото Кутуньо

27.11.2017, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
350 - 3500 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
27 листопада 2017 року, в Національному Палаці мистецтв "Україна" відбудеться концерт легендарного Toto Cutugno (Тото Кутуньо).

Тото Кутуньо - один з тих виконавців, чия творчість чітко асоціюється з певною епохою. Його любили, йому наслідували, сходили по ньому з розуму. Сьогодні, здається, що він вже втомився від активної гастрольної діяльності і просто спочиває на лаврах. Але це не так! Артист, як і раніше багато виступає і з тим же ентузіазмом спілкується з шанувальниками. Його ім'я так само, як і багато років тому, хвилює серця слухачів. Його пісням хочеться підспівувати, його тексти запам'ятовуються в одну мить і назавжди. Хоча, можливо, феномену Тото Кутуньо можна відшукати й інше пояснення. Адже цей італійський співак завжди відрізнявся величезним талантом. Чарівний голос, чарівність і шарм, галантність, прекрасні манери - все це про легендою італійської естради, співака Тото Кутуньо.

Хітами Тото Кутуньо, багатьом з яких не один десяток років, до цих пір заслуховуються люди різних поколінь. Без його участі не обходиться ні один знаменитий фестиваль Сан-Ремо, в якому метр виступав 15 разів і в 1983-му здобув грандіозну перемогу з піснею "Тільки ми".
"Це радість, неймовірна радість, коли твоя пісня після Сан-Ремо стає популярною не тільки в Італії, але і в світі, Україні, Білорусії, Франції, Іспанії", - зазначає співак, композитор Тото Кутуньо.

Свої найкращі мелодії Тото Кутуньо щедро роздав зірок світової естради. Всі його найвідоміші хіти дісталися Даліди, Мирний Матьє і, звичайно, без Тото Куньо не було б такої слави у Джона Дассена.

Сімейне життя естрадного співака по-італійськи заплутана, він більше сорока років одружений, як він каже, на коханій жінці на ім'я Карла, при цьому його єдина дитина, син Ніко, якому вже 26 років і якою він дуже пишається, народжений від іншої, і теж улюбленої стюардеси Христини. Ось такий він - італійсько веро, справжній італієць.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Тото Кутуньо

Замовити та придбати електронні квитки на Тото Кутуньо можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.