• Афіша
  • Трансформери у пошуках планети

Трансформери у пошуках планети

21.04.2018, сб 11:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
100 - 350 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Космічне шоу "Трансформери в пошуках планети"

Пориньте у фантастичні пригоди разом з дітьми на Прем'єрі космічного Шоу "Трансформери в пошуках планети!"

У свою дивовижну подорож, з безліччю пригод, Трансформери навіть не підозрюють, що зустрінуть незвичайну планету під назвою Земля. Станьте першим, хто привітає неймовірних гостей! Це дивовижне дитяче пізнавальне космічне Шоу нового формату буде цікаво і дітям, і батькам!

Чому саме космічне Шоу? Все просто!

З перших хвилин подорожі Трансформерів по планетам Сонячної системи ніхто з глядачів не зможе відвести погляду і перевести дух!

Побувавши на 8 планетах, ви дізнаєтеся, як влаштований наш Всесвіт і потрапите в світ на грані реальності і ілюзії, де разом з героями станете учасниками фантастичних пригод! Для легкості сприйняття вся інформація подається в ігровому, гумористичному стилі, візуально доповнена великим екраном на сцені у вигляді ілюмінатора.

Вас чекають 18 унікальних персонажів, захоплююче за сюжетом інтерактивне дійство, насичене світлотехнічними і лазерними ефектами, величезними Трансформерами і мешканцями планет, з прекрасною грою акторів!

Програма розрахована для дітей від 4-х до 12-ти років.
Тривалість - 1 година.
Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (без надання окремого місця, дитина сидить на руках у дорослого).

Творці зробили все, щоб у вас залишилися незабутні враження і теплі спогади. Хочете потрапити в світ Трансформерів і подарувати незвичайний свято своїм дітям? Тоді замовляйте квитки прямо зараз і приходьте 21 квітня у будинку Художника на фантастичне Шоу!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Трансформери у пошуках планети

Замовити та придбати електронні квитки на Трансформери у пошуках планети можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.