• Афіша
  • Tribute Show. Metallica з симфонiчним оркестром

Tribute Show. Metallica з симфонiчним оркестром

01.11.2019, пт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Tribute Show "Metallica з симфонічним оркестром".

Чому варто відвідати цей захід?
- Сама Metallica більше не грає концерти з симфонічним оркестром
- Tribute Show "Metallica з симфонічним оркестром" популярна і затребувана по всій Європі
- Проект був створений справжніми професіоналами
- На концерті ви заспіваєте Nothing Else Matters в один голос з багатотисячним залом.

Що таке Metallica? Група, на якій ми виросли. Це не музика на один сезон, почувши мелодію якої через роки, ми з посмішкою згадуємо минулі дні. Музика гурту Metallica - це щось більше, що супроводжує нас протягом життя, і не має значення, ростемо ми дорослішаємо, переживаємо труднощі або йдемо на заслужений відпочинок. Тематика пісень групи не старіє і не виходить з моди, а сам колектив досягає більшого успіху, збираючи на концертах фанатів всіх вікових категорій-від мала до велика.
Tribute Show "Metallica з симфонічним оркестром" - це інтернаціональний проект. Як так сталося?

11 років тому свою діяльність розпочала група Screram Inc., колектив, що складався з студентів - фанатів Металіки. З самого початку точність відтворення партій і якість звучання для хлопців були найважливішими характеристиками у виконанні пісень улюбленої групи. Раптово, клуби почали один за іншим запрошувати Scream Inc. до співробітництва, що незабаром стало поштовхом до концертної діяльності далеко за межами Батьківщини.

З 2015 року почалася підготовка симфонічного Metallica Tribute Show під керівництвом досвідчених концертних промоутерів. Група почала гастролювати з симфонічним оркестром, продовжуючи розвивати оригінальну програму. Однак, проект досяг своєї пікової позиції тільки зараз, після початку співпраці з європейськими продюсерами, які допомогли так відточити шоу, що придбати квиток на нього в Європі за тиждень до концерту стає все складніше.

Станьте частиною цього історичного заходу!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Tribute Show. Metallica з симфонiчним оркестром

Замовити та придбати електронні квитки на Tribute Show. Metallica з симфонiчним оркестром можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.